İntel Şirketinin Grafik İşlemcilerine Güncelleme Geldi

Windows 10 Fall Creators Update isimli güncelleme için Intel şirketi de en sonunda grafik sürücülerinin yeni versiyonlarını yayınladı. Son sürüm ile beraber yeni Windows özellikleri içinde daha iyi bir şekilde destek sağlanmakta.

İntel Şirketinin Grafik İşlemcilerine Güncelleme Geldi
İntel Şirketinin Grafik İşlemcilerine Güncelleme Geldi Mahmut Şahan
Bu içerik 1456 kez okundu.

Windows 10 Fall Creators Update isimli güncelleme için Intel  şirketi de en sonunda grafik sürücülerinin yeni versiyonlarını yayınladı. Son sürüm ile beraber yeni Windows özellikleri içinde daha iyi bir şekilde destek sağlanmakta.

Microsoft şirketi, Windows Mixed Reality (MR) isimli platformunun bilgi işlemin gelecek senelerin temelini oluşturmakta olduğuna inanıyor. Firma bu kapsamda mümkün olduğu kadar insanın platformuna erişebilmesi amacıyla çalışmalarını devam ettirmekte. Bu özel platform, 7. nesilden Core Skylake işlemcilerde yer alan bütünleşik UHD veyahut HD Graphics 620  isimli donanımı içinde bir destek sunmakta.

Tabii ki de Windows MR’dan tamamen eksiksiz bir deneyim sağlayabilmek en iyisi  olan bir grafik kartı fakat Intel HD 620 grafik donanımı ise çok daha fazla üretkenlik, pasif bir  eğlence ve de basit oyunlar için tamamen yeterli. Örnek olarak Minecraft VR da bir Ultrabook üstünde başarılı bir biçimde çalışabilmekte.

Yeni gelecek Windows işletim sistemi Intel Grafik Sürücüsü  de tabii ki yalnızca Windows MR için gelmiyor. Bu sürücü ile beraber HD Graphics 620 ve de UHD Graphics 620 isimli donanımlarda HDR video oynatma imanını elde etmiş oluyorsunuz. Hatta çok daha üst olduğu açıklanan Iris Pro isimli bütünleşik grafiklere sahip durumdaysanız Middle Earth: Shadow of War ile birlikte Destiny 2,  Pro Evolution Soccer 2018,  Call of Duty: WWII ve de Divinity: Original Sin 2 benzerindeki AAA oyunlara da çok büyük bir  performans optimizasyonu gelmekte.

intel işlemci güncelleme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi