iPhone SE 3

iPhone SE 3
iPhone SE 3 hande erol
Bu içerik 200 kez okundu.

Apple gelecek ay bir etkinlik düzenleyecek ve bu etkinlikte iPhone SE 3 gibi yeni ürünlerle karşılaşacağız. Mart ayının ikinci ya da üçüncü haftasında olması beklenen etkinlikte beklentiler daha çok Mac cihazlar için şekillenmiş olsa da iPhone SE 3’ün geleceğine de inanılıyor. Uygun fiyatlı bir iPhone almak isteyenlerin merakla beklediği cihazın muhtemel tasarımının iskeleti, yeni görüntülerle ortaya çıktı.

Bugüne kadar iPhone SE 3’ün tasarımı ile ilgili pek çok iddia ortaya atıldı. Bazıları bu cihazda iPhone XR benzeri bir tasarım olacağını söylerken, bazıları ise iPhone SE 2‘nin makyajlanmış halinin geleceğini söyledi. İnternette yayılmaya başlayan bir fotoğraf, iddiaya göre iPhone SE 3’e ait kılıflar. Akıllı telefonların tanıtılmadan önce tasarımlarının kılıf üreticilerine gönderildiği bilinir. Yine aynı senaryo sayesinde iPhone SE 3’ün neye benzeyeceğini öğrenmiş olabiliriz.

Çinli bir internet sitesinde paylaşılan bu görsel kesinlik içermiyor. Ancak buradaki gibi bir kamera tasarımının gelebileceği aklınızda bulunsun. Kılıfı incelediğimizde iPhone X’daki kamera tasarımının yatay halini görüyoruz. Siz buna iPhone 7 Plus kamerası da diyebilirsiniz, ancak bunun boyutu daha büyük görünüyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
3 aylık suyu kaldı
3 aylık suyu kaldı
Türk iş adamı Murat Türel’den dev yatırım!
Türk iş adamı Murat Türel’den dev yatırım!