İşkur Müjde Vermeye Devam Ediyor! Günlük 482 TL Kazanabilirsiniz

İşkur Müjde Vermeye Devam Ediyor! Günlük 482 TL Kazanabilirsiniz
İşkur Müjde Vermeye Devam Ediyor! Günlük 482 TL Kazanabilirsiniz hande erol

 

İşkur tarafından yeni açıklama ile birlikte programa kayıt olanların günlük 482 TL kazanabileceği belirtildi. 6 Şubat depremi ile birlikte depremzedeler yönelik iş başı eğitim programı İşkur tarafından verilmeye başlanmıştı. Son olarak bu programın süresinin uzatıldığı da belirtildi. 31 Aralık 2024 tarihine kadar uzatılan bu programa kayıt olanlara günlük olarak 482 TL verileceği belirtildi.

Deprem bölgesinde yaşanan finansal durumuna destek vermek için açıklanan programın uzatılması halk tarafından sevgi ile karşılandı. Kısa çalışma ödeneği olarak belirtilen bu kazançtan programa kayıt olarak yararlanabilirsiniz. Deprem bölgesinde yaşayan herkes hızlı bir şekilde kayıt olabilir.

Ödenek ile Birlikte Deprem Bölgesine Moral Kazandırılmak İsteniyor

İşkur tarafından yapılan açıklamada 6 şubat asrın felaketi noktasında depremden etkilenen vatandaşların yeniden sosyal bir hayata kavuşması amaçlanıyor. Bu sosyal hayat noktasında da işkur hem eğitim verecek hem de cep harçlığı ödeneği ile birlikte sosyal bir yaşantıya insanların katılması amaçlanıyor.

İşkur tarafından açıklanan programda genel olarak dilediğiniz kurslara kayıt olabilirsiniz. Bazı zorunlu kurslarda olabilir. Bu noktada da tek yapmanız gereken İşkur sitesinden bilgi alabilirsiniz. Günlük olarak 220 TL ile 480 TL arasında değişkenlik gösterilen kurslar ile birlikte hem harçlığınızı alabilirsiniz hem de kursun sağladığı iş imkanlarından da yararlanabilirsiniz. Bu şekilde mesleki bir deneyim de kazanmış olursunuz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Girişimci Metin Akay İnanılmaz Değişimler programı ile gündemde
Girişimci Metin Akay İnanılmaz Değişimler programı ile gündemde
Boris Volfman: Türk tarımı ihracatta rekora koşuyor
Boris Volfman: Türk tarımı ihracatta rekora koşuyor