Kadıköy Buz Lazer Epilasyon

Kadıköy Buz Lazer Epilasyon
Kadıköy Buz Lazer Epilasyon hande erol
Bu içerik 235 kez okundu.

 

Kadıköy Buz Lazer Epilasyon

Buz Lazer, bulunduğumuz dönemin en acısız ve en çok tercih edilen lazer epilasyon yöntemi olarak kabul edilmektedir. Buz Lazer epilasyon cihazları, sahip oldukları gelişmiş teknolojileri sayesinde Kadıköy’de bulunan lazer epilasyon merkezleri tarafından oldukça fazla rağbet görmektedir. Buz Lazer, 80’den fazla ülke tarafından yaygın olarak kullanılan bir sistemdir.  Kadıköy lazer epilasyon merkezleri, Buz Lazer sistemini benimsemiş bulunmaktadır.

 

 

 

Buz Lazer Epilasyon uygulamalarında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Buz Lazer epilasyon uygulama süreci tıbbı bir süreçtir. Her tıbbi uygulamada olduğu gibi Buz Lazer epilasyon uygulamalarında da dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. İlk olarak seanslardan 1 gün önce işlem yapılacak bölgelerin temizliğini, jilet veya tüy dökücü krem gibi yöntemler ile kıl köklerine zarar vermeden gerçekleştirmek gerekir.

 

 Buz Lazer epilasyon süreciniz boyunca ağda,cımbız gibi yöntemlerden kesinlikle uzak durulmalıdır. İşlemlerden sonra 24 saat boyunca özellikle sıcak su ile temastan kaçınmak gerekir. Ayrıca peeling, kese gibi hassaslaşan cilt yüzeyini tahriş edecek uygulamalardan seanslardan sonraki 1 hafta boyunca uzak kalmak gerekmektedir. Buz lazer seansları öncesinde ve sonrasında 1 hafta güneş ile birebir temastan kaçınılmalıdır. Dışarıya çıkarken Buz Lazer epilasyon yapılmış bölgeye mutlaka SPF 30 veya üzeri bir güneş koruyucu krem uygulanmalıdır.

 

 

 

 

Buz Lazer Epilasyon işlemleri Sırasında Göz Zarar Görür Mü?

 Buz lazer cihazının da kendi özel koruyucu gözlükleri hem uygulayıcılar hem de hastalar için mevcuttur. Buz Lazer epilasyon işlemleri esnasında uygulama odasında bulunan herkes lazer koruyucu gözlüklerini takmak zorundadır.

 

 Lazer koruyucu gözlükleri, gözleri hatalı bir atış sonucu göze gelebilecek lazer ışınından korur.  Kadıköy’de, gözleri lazer ışınına karşı koruyan ve gerekli tüm güvenlik tedbirlerine uyulan gerçek Buz Lazer epilasyon merkezleri mevcuttur.

 

 

 

 

Kadıköy Gerçek Buz Lazer Epilasyon Merkezleri ve Seans Fiyatları

Buz Lazer Epilasyon işlemlerinin standart bir fiyatlandırması yoktur. Buz Lazer epilasyon seans fiyatları bölge sayısına, kişinin cilt ve kıl yapısı gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Yalnızca Gerçek Buz Lazer merkezlerinin bulunduğu https://www.buzlazer.com adresini kontrol ederek Kadıköy dahil tüm ilçelerde Orijinal Buz Lazer cihazlarının kullanıldığı merkezler ile iletişime geçebilir ve detaylı fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
3 aylık suyu kaldı
3 aylık suyu kaldı
Türk iş adamı Murat Türel’den dev yatırım!
Türk iş adamı Murat Türel’den dev yatırım!