Konut kredi müjdesi!

Konut kredi müjdesi!
Konut kredi müjdesi! hande erol

Konut kredi müjdesi! 9 milyon TL limit 180 ay vade 0.69 faiz oranı ile ev almak isteyen Muğla , Ankara, Mersin , Bursa, Antalya, İzmir illerimizden ev almayı düşünenler 1 yıl içinde  9 ay SGK’lı olanlara başvurabilecek

9 milyon TL limit 180 ay vade 0.69 faiz ile konut kredisi haberi ile kredi çekmek isteyenlere müjdeli bir haber verildi. 9 ay SGK’lı olma şartı ile başvuru yapılabilecek.

Halkbank tarafından verilen bu duyuru nakit sıkıntısı çeken kişilerin ve banka kampanyalarını araştıranların içini rahatlattı.

“Önce Halk, sonra banka” diyen Halkbank kredi çekmek isteyen vatandaşlar için destekte olacaklarını açıkladı. Krediye başvuru yapmak isteyenlerin 1 yılda 9 ay sigortalı olması lazım. Kredi başvuru şartları burada...

Yeni evim konut kredisi başvuru şartları?

Ev sahibi olmayı düşünenler ve konut kredisi çekmek isteyenler için Halkbank bir açıklama yaptı. T.C. Çevre ve Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı ile Bankaların işbirliği aracılığı ile hazırlanan; ev sahibi olmak isteyenlere imkan sağlayan konut finansmanı ürünüdür “diyen Halkbank bu kredinin devlet destekli olduğunu dile getirdi.

Kredi şartları şunlar

  • İstanbul’da yaşayan
  • İstenilen kredinin , kişinin geliri ile azami tutarın intibak olması
  • Halihazırda evi olmayan, herhangi bir konut üzerinde %50 üzerinde hissesi olmayan
  • 1 yıl içinde 9 ay SGK primi ödemiş olunması

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Girişimci Metin Akay İnanılmaz Değişimler programı ile gündemde
Girişimci Metin Akay İnanılmaz Değişimler programı ile gündemde
Boris Volfman: Türk tarımı ihracatta rekora koşuyor
Boris Volfman: Türk tarımı ihracatta rekora koşuyor