MEXC Global Logosu Yenilendi - Orman Yeşilinden-Okyanus Mavisine

MEXC Global Logosu Yenilendi - Orman Yeşilinden-Okyanus Mavisine
MEXC Global Logosu Yenilendi - Orman Yeşilinden-Okyanus Mavisine hande erol
Bu içerik 407 kez okundu.

MEXC Global Logosu Yenilendi - Orman Yeşilinden-Okyanus Mavisine

 

Kullanıcılarımıza Teşekkür Ederiz - MEXC'nin Rengini "Okyanus Mavisi" Olarak Değiştirmesinin Altında Yatan Anlam

 

 

 

 

ESKİ MEXC GLOBAL LOGOSU

 

YENİ “Okyanus Mavisi” MEXC GLOBAL LOGOSU

 

 

LOGO TANITIM VİDEOSU YAZIYA TWİTTER OLARAK EKLEYEBİLİRSİNİZ

https://twitter.com/i/status/1593472799212941312

 

 

 

MEXC, 2022 Eylül ayı itibariyle küresel kullanıcı sayısının 10 milyonu aştığını duyurmaktan mutluluk duyar! Bu dönüm noktasıyla size yeni bir başarıyı ve yeni bir başlangıcı simgeleyen bir marka renk geçişini sunmaktayız – Eski “Orman Yeşili” rengimiz şimdi zarif “Okyanus Mavisi” renk paletiyle takdim edilecek.

 

Bu yılın Haziran ayında, yeni marka rengimiz “Okyanus Mavisi”ni test ederken MEXC Kore pazarımızda pilot uygulama yaptık ve geri bildirimler topladık. “Okyanus Mavisi”, Koreli kullanıcılarımız tarafından oldukça iyi karşılandı, aynı zamanda yeni bir topluluk oluşturduk. Daha sonra, diğer ülke ve bölgelerde birbiri ardına araştırma ve geliştirme çalışmaları yaptık. Kullanıcılarımızın büyük çoğunluğundan aldığımız olumlu geri bildirimlere yanıt olarak, bugün 18 Kasım’da web sitesi arayüzünün marka rengini resmi olarak “Okyanus Mavisi” olarak güncellemeye karar verdik.

 

MEXC olarak bu yola ilk çıktığımızda, markayı temsil edecek ana renk olarak “Orman Yeşili”ni benimsemiştik. Ekibimizin canlılık dolu olacağını ve bu tonla bir bütünlük duygusu hissedeceğini hayal etmiştik. 4 yıllık geliştirme sürecinde olgunlaştık, istikrarlı bir şekilde mükemmelliğe yaklaştık ve size hizmet vermenin sorumluluğunu sürdürdük. “Okyanus Mavisi”, MEXC’nin marka kimliğinin daha gerçek bir göstergesi olacaktır. Soğukkanlı ve profesyoneliz, açık görüşlü ve kapsayıcıyız, güçlü ve yenilikçiyiz – Her kullanıcımızı, bizi daha iyi anlamaya ve MEXC’nin sunduğu hazineleri keşfetmeye davet ediyoruz!

 

MEXC, güvenlik denetimleri, risk kontrol mekanizmaları ve sermaye güvenliği açısından piyasada rakipsizdir. Ekibimiz ve kullanıcılarımız 170’den fazla ülke ve bölgede faaliyet göstermektedir. Kripto dünyasında dünya lideri olarak, Web3 ana sektörlerinin önde gelen varlıklarını sizin adınıza keşfediyoruz.

 

Lütfen yeni marka rengi değişikliğimizin tadını çıkarın ve emin ellerde olduğunuzu bilerek rahatlıkla işlemlerinizi yapmaya devam edin.

 

Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: t.me/MEXCTurkey

Twitter: https://twitter.com/MEXC_TR

Instagram: https://www.instagram.com/mexc_turkiye/

 

Yeni kullanıcıysanız Yeni Kullanıcı Rehberimize göz atarak alım satım konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Yüksek getirilerden faydalanmak için aşağıdaki linke tıklayarak davetiye oluşturabilir ve arkadaşlarınızı MEXC’e davet edebilirsiniz.

 

MEXC’de Ticaretin Tadına Varın

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
3 aylık suyu kaldı
3 aylık suyu kaldı
Türk iş adamı Murat Türel’den dev yatırım!
Türk iş adamı Murat Türel’den dev yatırım!