Mobil uygulama geliştirme için en doğru adres inksen

İnksen tarafından piyasaya sunulan SPEETTA mobil uygulama ile teslimat yönetimi artık çok kolay.

Mobil uygulama geliştirme için en doğru adres inksen
Mobil uygulama geliştirme için en doğru adres inksen Tugrul Demir
Bu içerik 815 kez okundu.

 

 

 

Pandemi dönemi sırasında faaliyetlerine başlayan inksen, 2020 yılından beri yenilikçi mobil uygulama geliştirme çözümleri ile eko sisteme ürün geliştirmektedir. Günümüzün en büyük problemlerinden biri de doğal olarak sokağa çıkamadığımız için alış veriş konusunda yaşanan sıkıntılardır. İnsanlar ihtiyaçlarını karşılamak için e-ticaret üzerinden satın alma işlemlerini gerçekleştirmek zorunda kalmışlardır. Mobil uygulama geliştirme konusunda uzman olan firmalar arasında yer alan inksen dönemin sunduğu fırsatları kullanmaktadır.

İnternet üzerinden yapılan alış verişler için en önemli noktalardan biri de alınan ürünün teslimat yönetimidir. Özellikle ürünlerin sipariş verildikten sonra müşteriye ulaşana kadar geçen süreyi takip etmek ve yönetmek her geçen gün daha önemli hale geliyor. İnksen mobil uygulama geliştirme yetkinliğinin en yenilikçi örneği; mobil teslimat yönetimi uygulaması SPEETTA.

Yaklaşık bir yıllık bir ürün geliştirme hikayesine sahip olan bu yazılım çözümü sayesinde artık firmalar kargo teslimatlarını yaparken çok daha hızlı aksiyon alabilmektedirler. Ürünün depodan çıkmasından, araçlara yüklenmesine, daha sonra ilgili adrese ulaşması ve paketlerin son kullanıcılara teslim edilmesine kadar geçen süreci yönetmek artık parmaklarınızın ucunda!

İnksen teknoloji ve danışmanlık şirketinin ana faaliyet alanları nelerdir?

Yazılım geliştirme, mobil uygulama geliştirme ve dijital dönüşüm. Dijital dönüşüm günümüzün en popüler kavramlarından biridir. Pandemi sırasında tüm firmalar en büyük yatırımı teknolojik alt yapılarını geliştirmeye harcamışlardır. Görünen şu ki, teknolojiyi takip etmeyen ve alt yapılarını güçlendirmeyen firmalar rakiplerinin gerisinde kalacaklardır. İnksen tam bu noktada firmaların yardımına koşmaktadır.

Uzman danışman ve farklı sektörlere ürün geliştirmiş olan yazılım ekibi, müşterilere özel çözümler üretmektedir. Tüm potansiyel müşteriler ile birebir toplantılar ve fizibilite çalışmaları yapan inksen uzmanları, yapılan ön analizler sonrasında firmaların taleplerine en uygun çözümleri üretmektedir.

Güvenilir bir danışmana sahip olmanın verdiği güven ile müşteriler ve inksen arasında oldukça yenilikçi ve çözüm odaklı güzel iş birlikleri ortaya çıkmaktadır. Sürekli geliştirme prensibini esas alan inksen müşterilerini dinlerken, güncel trendler ve teknolojik ihtiyaçları oldukça doğru şekilde analiz edebilmektedir.

Sonuç olarak SPEETTA gibi her firmanın ihtiyacı olan ürünler ile müşterilerine katma değerli hizmet ve danışmanlık sunan inksen profesyonelleri işini mükemmel yapıyor. Dijital dönüşüm konusunda ilk adımı atmak için inksen teknoloji ve danışmanlık şirketi ile iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
3 aylık suyu kaldı
3 aylık suyu kaldı
Türk iş adamı Murat Türel’den dev yatırım!
Türk iş adamı Murat Türel’den dev yatırım!