Modüler Duvarların Yaşam Alanlarına Etkisi

Modüler Duvarların Yaşam Alanlarına Etkisi

Modüler Duvarların Yaşam Alanlarına Etkisi
Modüler Duvarların Yaşam Alanlarına Etkisi Tugrul Demir
Bu içerik 266 kez okundu.

 

Bazı çocuk bakım projelerine danışırken mimar, komşu konut mülklerine akustik uyumla ilgili sorunlar yaşadı. Tuğla veya beton sınır duvarları inşa etmek bütçede olmadığı için alternatifler aradık. Bu, her tür proje için mimaride duvar akustiği ile ilgili düşüncede genel bir değişikliğe yol açtı. Geleneksel olarak binanın kendisi, önemli maliyetler ekleyen ve yine de pencereler / cam gibi zayıf noktalara sahip olan akustik malzemelerle işlenirdi. Duvar akustiği, özellikle bir ana yol üzerinde veya bir tren hattının yakınında inşa ederken önemlidir. Bir çit yerine bağımsız bir akustik duvara sahip olma konsepti, sadece bina için değil, aynı zamanda açık dış alanlar için de gürültü için ek bir tampon oluşturur.

Modüler duvar tipleri , bağımsız duvar veya beton duvarlara uygun maliyetli bir alternatiftir. 45 desibele kadar gürültü azaltma, 1,0 NRC'ye kadar akustik absorbsiyon sağlayabilirler, 3m'ye kadar muhafaza edebilirler ve tasarım, genel tasarım şemasına entegre edilebilir.

Kalite ve yenilik için bir itibar

Modular Walls, bazıları en zorlu ve en zorlu iklim koşullarında bulunan 20.000'den fazla projeyi başarıyla teslim etti.

Uygun maliyetli

Artan işçilik maliyetiyle birlikte tuğla ve betona olan talebin artmasıyla birlikte inşaat uzmanları, geleneksel ürünlerin görünümünü taklit etmek için alternatif duvar çözümleri arıyorlar. Bu, duvarcılık ve beton yapı ile ilişkili yüksek maliyetlerden ve güçlüklerden tasarruf sağlar.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
3 aylık suyu kaldı
3 aylık suyu kaldı
Türk iş adamı Murat Türel’den dev yatırım!
Türk iş adamı Murat Türel’den dev yatırım!