Muharrem İnce İlk Yılları Ve Kariyeri

Muharrem İnce İlk Yılları Ve Kariyeri
Muharrem İnce İlk Yılları Ve Kariyeri hande erol

Muharrem İnce 4 Mayıs 1964 yılında Yalova ilimizin Elmalık Köyünde dünyaya gelmiştir. Şerif ve Zekiye çiftinin oğlu olarak aktif olarak siyasete atılmıştır. İncenin annesi ise Rize ilimizin Çayeli ilçesinde dünyaya gelmiştir. Muharrem İncenin annesi özellikle seçim dönemlerinde oğlunun yanında yer almıştır. Bu bağlamda Muharrem İnce'nin annesi nereli soruluyor.

 

Muharrem İnce ise uzun dönemlerden buyana Türkiye siyasetinin içerisinde yer almaktadır. 2002 ila 2018 yılları arasında Yalova bölgesinden Cumhuriyet Halk Partisi bünyesinde milletvekili olarak Türkiye Büyük Millet Meclisine giriş yapmıştır. İnce aynı zamanda toplamda 2 dönem olmak üzere CHP grup başkanvekili koltuğuna yer almıştır.

 

2014 Türkiye Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde sonrasında ise 18 Ağustos 2014 yılında yapılan 18. CHP Genel Kurulu kongresinde Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile yarışmak açısından grup başkanlığından istifa etmiştir.

 

Muharrem İnce İlk Yılları Ve Kariyeri

 

Muharrem İnce zorlu bir çocukluk döneminden geçmiştir. Anne tarafı Rize Çayeli ve baba tarafı ise Selaniklidir. İnce, ilkokul eğitimini doğup büyüdüğü köyde başarılı bir şekilde tamamlamıştır.

 

Ortaokulu ise Yalova Ortaokulunda, Lise eğitimini Yalova Endüstri Meslek Lisesi üzerinden tamamlamıştır.Yine o dönemlerde ise Balıkesir bölgesine bağlı olan Necati Bey Eğitim Fakültesi Fizik ve Kimya Öğretmenliği bölümünden eğitimini tamamlamıştır.

 

Muharrem İnce bu kapsamda Fizik öğretmeni olarak pek çok farklı bölgelerdeki eğitim merkezlerinde görev aldı. Bu merkezlerde aynı zamanda müdürlük görevinde de yer aldı.Yalovaspor üzerinden basın sözcülüğü ve Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanlık gibi farklı görev ve statülerde yer aldı.

 

Muharrem İnce Kaç Yaşındadır?

 

İnce 4 Mayıs 1964 yılında dünyaya gelmiştir. Bu bağlamda ise şuan 59 yaşındadır.İnce ayrıca yeni siyasi parti çalışmalarıyla bilinmektedir. Fakat yapılan son Cumhurbaşkanlığı seçimlerde kazanamamıştır. İnce ilk olarak Sosyal Demokrat Partisinde yer aldı.

 

Daha sonrasında Sosyal Demokrat Halkçı Partisinde yer aldı. Üçüncü dönemde ise Cumhuriyet Halk Partisi ve son olarak kendisi tarafından kurulan Memleket Partisinde görev almıştır. Bugün halen Memleket Partisi kurucusu olarak siyasi hayatını sürdürmektedir. https://haymanagazetesi.org/haber/15303853/muharrem-ince-nereli-muharrem-ince-aslen-nereli-muharrem-ince-ailesi-ve-kokeni

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Girişimci Metin Akay İnanılmaz Değişimler programı ile gündemde
Girişimci Metin Akay İnanılmaz Değişimler programı ile gündemde
Boris Volfman: Türk tarımı ihracatta rekora koşuyor
Boris Volfman: Türk tarımı ihracatta rekora koşuyor