Oto Ekspertiz Ekipmanları

Oto Ekspertiz Ekipmanları
Oto Ekspertiz Ekipmanları hande erol
Bu içerik 217 kez okundu.

Oto Ekspertiz Ekipmanları

 

Oto ekspertiz ekipmanları araçların durumunu, özelliklerini ve değerlerini kontrol etmede kullanılan cihazlar ve araçlardır. Oto ekspertizi yaparken son derece doğru sonuçlar veren ve güncel yazılıma sahip cihazlar kullanmak çok önemlidir. Rdx Makine oto ekspertiz ekipmanı ihtiyacınıza cevap vermek için %100 yerli sermaye ile çözümler üretiyor.

 

Bunun yanı sıra Rdx Makine sizlere sunduğu ekspertiz ekipmanlarını ithal etmiyor arge ve tasarımını tamamen kendisi yapıyor ve 2 yıl parça 5 yıl boyunca yazılım güncelleme garantisi veriyor bu sayede sizi yarı yolda bırakmıyor.

 

Oto Ekspertiz Ekipmanları Nelerdir?

 

Rdx Makine geliştirmiş olduğu son teknoloji ekspertiz ekipmanlarıyla müşterilerine çözüm ortağı oluyor. Rdx Makine’nin geliştirdiği son teknoloji ekipmanlardan bazıları şunlardır;

 

Dyno (Motor Performans) Test Cihazı

 

Dyno cihazları, araç motorlarının performansını ve verimliliğini test etmek için kullanılır. Rdx Makine hem dört çeker hem iki çeker araçlar için özel olarak dyno cihazları üretmektedi.r

 

Süspansiyon Test Cihazları

 

Süspansiyon test cihazları ile araca 10 saniye boyunca çeşitli yol koşullarına göre titreşimler gönderilir ve tekerden gelen tepkiler ölçülür.

 

Fren Test Cihazı

 

Fren test cihazı ile farklı kuvvetlerde firen yapan araçların frenlerinin boşa sürtünmesi, sağ sol fren dengesizliği belirlenir.

 

Yanal Kayma Test Cihazı

 

Rdx Makine tarafından üretilen yanal kayma test cihazı düz bir yolda aracın sağa ve solar ne kadar oranda çekme yaptığı ölçülür.

 

Yukarıda listelediğimiz Rdx Makine’nin üretmiş olduğu oto ekspertiz ekipmanları hakkında daha detaylı bilgi almak ve kafanıza takılan soruları sormak için firmanın web sitesi olan https://rdxmakine.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
3 aylık suyu kaldı
3 aylık suyu kaldı
Türk iş adamı Murat Türel’den dev yatırım!
Türk iş adamı Murat Türel’den dev yatırım!