Penis Büyütme ve Kalınlaştırma Ameliyatı

Penis Büyütme ve Kalınlaştırma Ameliyatı

Penis Büyütme ve Kalınlaştırma Ameliyatı
Penis Büyütme ve Kalınlaştırma Ameliyatı Tugrul Demir
Bu içerik 136 kez okundu.

 

Pek çok erkek sertleşme esnasında penis boyunun küçük, kalınlığının ise ince olduğuyla ilgili endişelenir. Böyle bir durum ise cinsel yaşamı oldukça olumsuz yönde etkiler. Penis boyutunu büyütmek için alternatif çözümler, aletler ve ilaçlar olsa da genellikle bunlar ile etkili bir sonuca varılmaz.

En etkili ve işe yarayacak yöntem penis büyütme ve kalınlaştırmak için ameliyat olmaktır. Sertleşmemiş bir penisin boyutu hemen hemen 7 ila 8 cm arasındadır. Sertleşmiş bir penisin boyutu ise ortalama olarak 13 ila 14 cm arasında olur.

Sertleşmiş penis çevresi de 8 ila 10 cm arasında olur. Bu ölçüler için genellikle yaş, ırk ve iklim gibi faktörler etki gösterir. Ayrıca hormon eksikliği, kromozomun bozuk olması, kilonun fazla olması, penis boyutunu etkileyen müdahale gibi durumlarda penis boyunun kısalmasına yol açabilir. Penis büyütme işlemlerinde bunlara dikkat etmek gerekir.

Penis Büyütme Ameliyatı Nedir?

Erkeklerin dış genital organı olan penis, idrarın vücuttan atılmasına yardımcı olurken aynı zamanda cinsel işlevi yerine getiren bir uzuv olarak bilinir. Süngersi bir yapısı bulunur ve anatomik açıdan sertleşme olabilir.

Kolajen madde açısından zengin ve yapısal proteinler bulundurur. İdrar vücuttan atılırken penis kaynaklı sağlık problemlerine kısmen rastlansa da cinsel işlevin yerine getirilmemesi sorunu sık bir şekilde olabilir. Kişinin yaşadığı soruna göre de penis büyütme fiyatları farklılık gösterir.

Pek çok erkek ereksiyon sırasında penisin büyüklüğü açısından endişe duyabilir. Araştırmaya göre penis boyunun ideal olduğu kanaatine varan erkeklerin oranı %45 kadardır.

Çoğu topluluk için penis uzunluğu yetersiz gelir. Penis boyutunu daha uzun bir hale getirmek istenilirse tek etkili yöntem penis büyütme ameliyatı olur. Cerrahi teknik açıdan penisin uzunluğu ve kalınlığı artırılabilir.

Penis Büyütme Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Ligamentolizis penis büyütme konusunun temeli olarak bilinir ve cerrahi açıdan bazı penis ligamentlerinin kesilmesi demek olur. Bu şekilde gizli bolüm dışarıya çıkarılır ve penisin görünür yerinin artması sağlanır. Operasyon esnasında bağlar kesildikten sonra bir boşluk yapılır ve bağın tekrardan bağlanmasına engel olmak için hasta kişinin dokusu veya bir cerrahi malzemesinin boşluğa yerleşmesi önemlidir.

Ligamentolizis işlemi sırasında penisin üzerinde yer alan kasık bölgesinde bir kesi açılır. Genelde yara izi kalabilir. Estetik açıdan iyi olan gözle görülecek bir iz olmayan skrotum ya da penis şaftının üzerinden kesiler yapılıp gerçekleşir. Firmamızda penis büyütme fiyatları hakkında bilgi alabilir bu işlemi yaptırabilirsiniz.

Penis Büyütme Mümkün müdür?

İlerleyen tıbbi çalışma sağlık sorunu sebebiyle yapılan cerrahi operasyonlardan ziyade görüntü ve işlevsellik kazandırmaya yönelik yapılan pek çok işleme de imkân tanınır. Bu işlemlerden bir tanesi ise penis büyütme operasyonu olur.

Penis Uzatma Ameliyatları

Penisin ereksiyon haline gelmesi ve yeteri kadar bir boyuta ulaşması cinsel ilişki için gerekli olur. Penisin içinde yer alan erekti doku, cinsel uyarılma sırasında penisin sertleşip, büyümesi için kanla doldurulur. Böylece penis büyür ve sertleşmiş olur. Penis büyütme fiyatları da bu kriterlere göre değişir.

Penis Büyütme Ameliyatı Öncesi

Ameliyattan önce birçok tetkik ve tahlil istenir.  Çıkan sonuç uygun olursa uygunluğa göre ameliyat planı yapılır. Ameliyattan önce tahlillerin dışında bireyin nelere dikkat etmesi gerekir. Ne gibi tedbir alınabilir diye hekim tarafından hastaya bilgi verilir. Penis büyütme fiyatları hakkında da bilgi alınması doğru olacaktır.

Penis Büyütme Ameliyatı Sonrası

Operasyon sonrası ağrınız mutlaka olur. Genel anestezi ilacı ve sedaysan ilacı etkisini kaybettikçe ilk 24 ağrınız çok olur. Fakat hastanede olacağınız için gerekli ağrı kesiciler verilir. Operasyondan sonra ilk 24 saatin sonrasında ağrınız hafifler. Basit ağrı kesiciler bile bu ağrıyı dindirir. Bir kaç gün sonra ağrılar yok olur.

Ameliyat sonrası genel anestezi etkisini kaybedince yürümeniz gerekir. Kısa kısa yürüyüşler ile ayaklanabilirsiniz. Penis büyütme ameliyatından sonra 5 ve 7 gün boyunca penisiniz sargıya alınır. Size sunulan pansuman tarihlerinde pansuman yaptırmanız gerekir. Ameliyattan sonraki günlerde katı gıda tüketmemeniz gerekir. İkinci günden sonra az az katı gıdaya geçilebilir.

Penis Büyütme Fiyatları 2021

Tedaviden önce değerlendirilmesi gereken en önemli etken maliyettir. Bireysel cerrahi masrafı, hasta koşuluna, kullanılacak ameliyat tetkikine ve hangi cerrahi kombinasyonu uygulanacak ise fiyat ona göre değişir. Firmamızdan penis büyütme fiyatları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

https://www.penisbuyutme.net/penis-buyutme-ameliyati/ hakkında bilgi için hemen tıklayın.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
3 aylık suyu kaldı
3 aylık suyu kaldı
Türk iş adamı Murat Türel’den dev yatırım!
Türk iş adamı Murat Türel’den dev yatırım!