PFI

PFI

PFI
PFI hande erol
Bu içerik 305 kez okundu.

PFI

Soğuk zincir ve lojistik sektörünce 45 yılı aşkın tecrübesiyle öncü olan firmamız PFI, endüstriyel soğuk hava depo kapıları ve yükleme alanı ekipmanları bağlamında hizmet vermektedir. İtalya ve Türkiye'deki üretim tesislerimizde endüstriyel soğuk oda kapıları, hızlı sarmal kapılar ve yükleme sistemleri imal etmekte ve satışa sunmaktayız. Bunun yanı sıra teknik servis sağlamaktayız.

Yük aktarma ve boşaltmayı en kolay hale getiren hidrolik rampa sistemlerinin kullanımı ile yük taşıma, aktarma ve boşaltma işlemleri oldukça kolay ve zamandan tasarruf edecek şekilde gerçekleştirilmektedir. Standart bir hidrolik rampa sistemi ile kolayca istenilen ağırlıktaki ürünler taşınabilir ve istenilen noktaya aktarılabilir. PFI olarak satışa sunduğumuz tüm hidrolik rampa çeşitleri son kalite malzemelerden üretilmiştir. Dolayısıyla uzun vadeli ve kaliteli bir kullanım imkanını sunmakta ve iş alanlarınızda geliştirici çözümler meydana getirmektedir.

Üretim tesislerimizde imal ettiğimiz bir diğer ürün olan seksiyonel kapı sistemlerimiz, Isı yalıtımına sahip olmaları ile birlikte oldukça yüksek avantaj sağlamaktadırlar. İş yükü azaltan ve bütünlük sağlayan en önemli ürünlerden olan seksiyonel kapıların diğer kapı çeşitlerine göre birçok avantajı mevcuttur. Bulundukları ortamı soğuk ve sıcak hava akımından, toz ve nemden koruyarak endüstriyel alanlarda avantajlı kullanım sağlamaktadırlar. Bunun yanı sıra kuvvetli rüzgâr ve oldukça tehlikeli olan yangına karşı da üst düzey koruma sağlamaktadır. Seksiyonel kapı sistemlerimiz son teknolojiye uygun kalitede üretilmekte ve diğer tüm ürünlerimiz gibi uzun vadeli kullanım sağlamaktadır.

Soğuk oda kapısı üretimlerimizi de aynı titizlikle gerçekleştirerek soğuk zincir sağlanması konusunda çözümler sunuyoruz. Soğuk tutulması gereken ve ısı girmemesi gereken ortamlarda kullanılan soğuk oda kapıları, özellikle sık sık giriş çıkış yapılan şoklama alanlarında odanın soğukluğunu kaybetmemesi ve içeriye ısı girişi olmamasını sağlamaktadır. En yüksek oda soğukluğu derecesini bile koruyabilen otomatik ayarlı soğuk oda kapıları şoklama depoları başta olmak üzere birçok alanda kullanılmaktadır. Az enerji tüketimi ile çevre dostu olan soğuk hava kapıları, kullanımları ile tasarrufu da beraberinde getirmektedirler. Soğuk oda kapılarımız menteşeli, sürgülü ve dikey olmak üzere üç gruba ayrılmaktadır.

Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz…

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
3 aylık suyu kaldı
3 aylık suyu kaldı
Türk iş adamı Murat Türel’den dev yatırım!
Türk iş adamı Murat Türel’den dev yatırım!