Profesyonel Oto Ekspertiz Hizmeti

Profesyonel Oto Ekspertiz Hizmeti
Profesyonel Oto Ekspertiz Hizmeti hande erol

Profesyonel Oto Ekspertiz Hizmeti

Otomobil, kamyon veya minibüs tarzı bütün araçlar için Zeytinburnu oto ekspertiz konusu önemlidir. Otomobil dünyasında motorun yüzdeki, kaportanın orijinalliği ve hasar kaydı konuları aracın fiyatını belirlemektedir. Aracın kilometresi de bu kategoride önemli bir konudur. Dizel veya benzinli motorlarda meydana gelen aşınma ve deformasyon alım işlemi esnasında önemlidir. Bakımlı ve sorunsuz diye satılan birçok araç kazalı çıkabilmektedir. Bu gibi durumlarda aracı alan kişi ciddi anlamda maddi zarara uğrayabilmektedir.

Araç sadece kaporta ve motordan oluşmaz. Fren sistemi, şanzıman sistemi, soğutma aksamı, iç tasarım aksamı, aydınlatma ve elektronik aksamlar da bu kategoride önemlidir. Motor ve kaporta en önemli konulardır ancak diğer aksamlar es geçilmemelidir. Ekip olarak aracın bütün bölümlerini dikkatli bir şekilde inceliyoruz ve inceleme sonunda aracın durumunu rapor şeklinde hazırlıyoruz.  

Pratik Oto Ekspertiz

Otomobilinizi kısa sürede tanımak istiyorsanız seri bir şekilde Bayrampaşa oto ekspertiz analiz işlemi yapan firmamızı tercih edebilirsiniz. Araç tanıma işleminde kullanılan yöntemler ve cihazlar güncel olmakla birlikte yanılma payı minimum seviyededir. Nokta atışı yapabilen cihazlarla aracınızı yüzde yüz tanıyabilirsiniz. Motor çekiş gücü, yağ yakma oranı, conta durumu ve ateşleme özelliği motor uzmanı elemanlarımız tarafından incelenmektedir. Elektrik, elektronik, aydınlatma, fren ve ayna gibi aracın önemli aksamları da incelenmektedir ve rapora eklenmektedir. İnceleme işleminde bütün araçlar için aynı yöntemi kullanıyoruz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Girişimci Metin Akay İnanılmaz Değişimler programı ile gündemde
Girişimci Metin Akay İnanılmaz Değişimler programı ile gündemde
Boris Volfman: Türk tarımı ihracatta rekora koşuyor
Boris Volfman: Türk tarımı ihracatta rekora koşuyor