Samsung The Freestyle

Samsung The Freestyle
Samsung The Freestyle hande erol
Bu içerik 365 kez okundu.

Samsung’un Z ve Y kuşağı kullanıcıları hedefleyen yeni ‘The Freestyle’ projeksiyon cihazı, akıllı hoparlörü ve herhangi bir ek aksesuara gerek olmadan ortam aydınlatma cihazı özelliklerini hafif ve taşınabilir tek bir cihazda bir araya getiriyor. Her açıda ve yüzeyde 100 inç boyutuna kadar kristal berraklığında görüntü sağlayan eğlence cihazı her zaman ve her alanda (ev içi, ofis içi, dış mekan) büyük ekran keyifli bir izleme deneyimi sunuyor.

830 gram ağırlık ile kolay taşınabilen The Freestyle, hem Android hem de iOS cihazlar ile uyumlu bir şekilde çalışıyor. Harici tripod ihtiyacı duymayan 180 derece dönebilen ayak tavan, zemin, çatı duvar vb her türlü yüzeye ekran yansıtmaya imkan veriyor. Kamp, lüks kamp veya diğer aktivitelerde kullanılabildiği gibi evden çalışanlar için ikinci ekran olarak da kullanılabiliyor.

Harici batarya desteği ile uzatılabilir esnek kullanım süresi sunan lazer projektör USB-PD ve 50W/20W çıkışı destekleyen harici pillerle de uyumlu. Kullanım ömrüne baktığımızda her gün 90 dakikalık bir sinema filmi izleseniz dahi 37 yıl sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
3 aylık suyu kaldı
3 aylık suyu kaldı
Türk iş adamı Murat Türel’den dev yatırım!
Türk iş adamı Murat Türel’den dev yatırım!