Sıfır Araç Almak İsteyen En Az 531 Bin TL Ödeyecek!

Sıfır Araç Almak İsteyen En Az 531 Bin TL Ödeyecek!
Sıfır Araç Almak İsteyen En Az 531 Bin TL Ödeyecek! hande erol

 

Dünya’da yaşanan çip krizi ile birlikte ülkemizde de araç fiyatları artmaya devam ediyor. Son olarak ikinci el araçlara gelen düzenlemelerle birlikte piyasanın düşeceği belirtiliyordu. Ticaret Bakanlığı tarafından galerilere ve sıfır araçlara dair düzenlemeler de devam ediyor. Ülkemizde son olarak en düşük sıfır aracın tutarı 531 bin TL olarak belirlendi.

Fiat Fiorino modelinin sıfır 531 bin TL olarak belirlendi. Ancak döviz kurunun bu kadar oynak olmasına bağlı olarak değişmeler yaşanabileceği belirtiliyor. Ortalama segmentte bir sıfır araç alacak olanlar için 1 milyon TL tutarında ödeme yapılması gerekmektedir. Bunun ise en düşük sıfır aracın 2 katı olduğu da belirtildi.

Sıfır Araçta Hem Aile Hem İş Arabası

Sıfır araç almak isteyenlerin çoğu artık hem işlerini halletmek hem de bir aile aracı istiyor. Fiat Fiorino ise bu durumu tam olarak karşınıza çıkarıyor. 531 BİN TL tutarında en düşük sıfır araç olmasına rağmen her türlü işte kullanıldığı da belirtiliyor. En ucuz araç olarak listelerde yer alsa da kullanım açısından her zaman en iyi seçenekler arasında da yer aldığı belirtiliyor.

Aracın en düşük donanım seviyesinin 531 BİN TL olduğu, Combi donamında ise başlangıç fiyatının 540 bin TL’ye ulaştığı belirtiliyor. Donanıma dair seçeneklerin arttığı noktada da ise 656 bin TL’ye çıkabildiği belirtildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Girişimci Metin Akay İnanılmaz Değişimler programı ile gündemde
Girişimci Metin Akay İnanılmaz Değişimler programı ile gündemde
Boris Volfman: Türk tarımı ihracatta rekora koşuyor
Boris Volfman: Türk tarımı ihracatta rekora koşuyor