Şirketler bu sistemi neden kullanır?

Şirketler bu sistemi neden kullanır?

Şirketler bu sistemi neden kullanır?
Şirketler bu sistemi neden kullanır? hande erol

Ülkemiz de Rent A Car ve Araba sektöründe çalışan birçok arkadaşınız olabilir. Genellikle onların ağızlarından Araç Takip Sistemi kelimesini duyabilirsiniz. Bu sektör de çalışan arkadaşlarımız genellikle bu sistem hakkında bilgi vermek yerine hep övmek için uğraşıyorlar. Araç takip sisteminin ne olup olmadığı hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağım. Araç Takip Sistemi Nedir?

 

Sizin araçlarınızı sayısal bir harita üzerinde takibini sağladığımız esnada raporlanmasını yapıyoruz. Genellikle bu sistemi filosu olan şirketler tercih etmektedir. Şirketler bu sistemi neden kullanır?

 

Şirketlerin arabalarına kurulan bu sistem sayesinde internet bulunan herhangi bir bilgisayar veya cep telefonu üzerinden arabanızın nerede olduğunu kolaylıkla görebilirsiniz. Aracınızın bu şekilde takibini yapabilirsiniz. Filonuz da sorumlu olarak çalışan kişiler sizin kontrolunuz altında çalışır.

Takip sistemi avantajları nelerdir?

*Araç sahibinin ve aracı kullanan kişinin güvenliği üst düzey bir şekilde sağlanmaktadır. *Araç takip sistemi sayesinde güzergah planlaması daha kolay bir şekilde yapılmaktadır. *Takip sistemi sizlerin trafik de zaman kaybı yaşamanızı istemediği için bunu en az düzeye indirir. *Takip sistemi markaları arasında  sizlere en hızlı rota hesaplamalarında eşlik edecektir. Araç takip sistemi almalı mıyım? Araç takip sistemi aldığınız zaman aşağı da sayacağım özelliklere sizler sahip olacaksınız. Bahsettiğim özellikler Araç Takip Sistemi firmasının özellikleri olmaktadır. Piyasada bulunan en güvenilir araç takip sistemi olmaktadır. * Sizin güzergahınız ve rotanız hakkında sürekli olarak özel çözümler üretebilmektedir. * Araç takip sisteminde bulunan motor blokajı özelliği sayesinde çalınmalara karşı önlem alabilirsiniz. * Araçlarınız artık takip sistemi sayesinde %20 daha az yakıt yakacak. * 7 gün 24 saat boyunca detaylı bir rapor eliniz de bulunacaktır. * Filo sahiplerinin trafik de kuralları ihlal edecek davranışlarında uyarılır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Girişimci Metin Akay İnanılmaz Değişimler programı ile gündemde
Girişimci Metin Akay İnanılmaz Değişimler programı ile gündemde
Boris Volfman: Türk tarımı ihracatta rekora koşuyor
Boris Volfman: Türk tarımı ihracatta rekora koşuyor