TikTok Live Studio

TikTok Live Studio
TikTok Live Studio hande erol
Bu içerik 549 kez okundu.

TechCrunch'ın haberine göre TikTok, kullanıcıların oyunlardan ve diğer masaüstü uygulamalarından canlı görüntüler yayınlamasına izin veren TikTok Live Studio adlı yeni bir masaüstü akış yazılımını test ediyor. Bu yazılım sayesinde izleyicilerle iletişim kurabilir, bilgisayarınızdan, telefonunuzdan veya bir oyun konsolundan içerik akışı gerçekleştirebilirsiniz.

TikTok Live Studio, TikTok'un canlı akış stratejisi için ilginç bir değişikliğe işaret ediyor olabilir. Çünkü platform, doğrudan mobil cihaz kullanıcılarına odaklanıyordu. Ancak TikTok Live Studio ile TikTok, canlı akışın odağını oyun yayınlarını da içerecek şekilde genişletebilir. Böylece Twitch, YouTube Gaming ve Facebook Gaming gibi platformlarla rekabete girebilir.

Bildirildiğine göre şu anlık sadece birkaç ülkede test edilen TikTok Live Studio, hem yatay hem de dikey akışı destekliyor. Son olarak, daha önce üçüncü taraf yazılımlar kullanılarak bir masaüstü cihazı yoluyla TikTok'a canlı yayın yapmanın mümkün olduğunu da belirtmiş olalım.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
3 aylık suyu kaldı
3 aylık suyu kaldı
Türk iş adamı Murat Türel’den dev yatırım!
Türk iş adamı Murat Türel’den dev yatırım!