YAPAY ZEKAYLA DÜNYANIN EN GUZEL KADINLARİ KEŞFEDİLDİ

YAPAY ZEKAYLA DÜNYANIN EN GUZEL KADINLARİ KEŞFEDİLDİ
YAPAY ZEKAYLA DÜNYANIN EN GUZEL KADINLARİ KEŞFEDİLDİ hande erol

 

Güzellik her insana göre değişen bir kavramdır.  Kimi insan dış görünüşe, kimi ise karizmaya bakarken  bazı insanlarda kişiliğe güzellik derler. Türk halk şairlerinden Aşık Veysel ise güzelliği şu şekilde tanımlamış “ Yüzü güzel olana kırk günde doyulur da huyu güzel olana kırk yıl geçse doyulmaz” demiş. Aşık Veysel'in güzellik ile ilgili söylediği bu harika sözün aslında ne kadar doğru olduğu pek çok insan tarafından onay alınmıştır.

“Güzelliğin öznel bir kavram olduğunu “ , her kültürel göre çeşitlilik göstereceğini kabul gören ChatGPT’ye “dünyanın 10 güzel huylu kadınını ” sorsalardı çıkan sonuç ne olurdu bilinmezse çünkü bunu ayırt ermek farklı bir kategoriye girer, ama yapay zeka ChatGPT’ye  dünyanın en güzel 10 kadını soruldu ve bizlere bir liste ortaya çıkarttı. Bu listede bir birinden güzel ünlü isimler yer almaktadır.

Yapay zekaya sorularak oluşturulan bu liste için sizlere küçük bir tüyo verecek olursak; listede Maxim dergisinin ‘ Dünyanın en seksi kadını ‘ olarak bir unvan kazanan Ashley Graham da yer almaktadır.

ChatGPT adlı yapay zekaya sorularak sıralanan dünyanın 10 güzel kadını aşağıda yer almaktadır. İşte dünyanı  10 güzel kadını....

Scarlett Johansson

Beyonce

Rihanna

Emma Watson

Gal Gadot

Jennifer Lawrence

Blake Lively

Margot Robbie

Angelina Jolie

Priyanka Chopra

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Girişimci Metin Akay İnanılmaz Değişimler programı ile gündemde
Girişimci Metin Akay İnanılmaz Değişimler programı ile gündemde
Boris Volfman: Türk tarımı ihracatta rekora koşuyor
Boris Volfman: Türk tarımı ihracatta rekora koşuyor