Yeni Nesil Su Arıtma Water AEG

Yeni Nesil Su Arıtma Water AEG
Yeni Nesil Su Arıtma Water AEG hande erol

Yeni Nesil Su Arıtma Water AEG

Yeni nesil su arıtma sistemleri , en gelişmiş teçhizatlar ile ortaya çıkarılan sağlıklı suyun mimarı Water AEG, 2023 yılındaki kurulumu ile ülkemiz piyasasında da yerini almaya başladı.

Sektöre oldukça keskin giriş yapan marka, Water AEG Türkiye pazarında büyük bir ilgiyle karşılık buldu. Bilindik teknolojinin çok ötesinde kolayca fark edilebilen sonuçları ile herkesin hayran kalacağı cihaz üretimleri ise tüm şehirlerde bayilikler veriliyor.

Water AEG’den Güçlü Çıkış Yüksek Hedefler

Ev tipi su arıtma , işyeri tipi su arıtma  ve endüstriyel su arıtma sistemleri konusunda oldukça güçlü çıkışı ile ülke piyasasında ses getiren marka, buna bağlı olarak oldukça büyük hedeflere sahip. Köklü tecrübesiyle Türkiye pazarında tamda istedikleri ilgiyi bulan firma, Water AEG danışman direktörü Okan KERSE’yi gereken açıklamayı yapması için görevlendirdi.

“Hedef; yıl sonunda 100 bin aileye Water AEG cihazlarını ulaştırmak” Planlanan hedeflerin yerini bulması maksadıyla konu ile ilgili gereken tüm adımların atılacağı da belirtildi.

Sağlıklı Su Arıtma Faydaları

Her bir aşaması yenilikçi teknoloji ile sıralanmakta olan Water AEG su arıtma sistemleri, farklı tasarım detayları ile kişilerin hayatındaki yerini alıyor. Çok fonksiyonlu, şık, kolay entegre sağlayan farklı ebatlardaki ürün grupları ile hayatın her alanında yerini almaya devam ediyor.

Yüksek kaliteye sahip arıtılmış su, kaliteli filtrasyonlardan geçiriliyor. Suyun zararlı maddeleri arındırılırken, faydalı şekline kavuşturularak kullanıcılara ulaştırılıyor.

Bu sayede şişe su kullanımı, damacana siparişleri gibi sorunlar da kolayca ortadan kaldırılabiliyor. Ekonomik kullanım şekliyle herkesin memnuniyetini kazanan Water AEG su arıtma sistemleri, önümüzdeki zamanlarda herkesin hayatında görev almaya başlayacak gibi görülüyor.

Sağlıklı Su Arıtma Sistem Aşamaları

Su arıtma sistemlerinin kendi içinde süre gelen çalışma prensipleri, Water AEG su arıtma sistemleri ile daha da detaylandırılıyor. Suyu istenen kıvama getirirken sadece zararlı mikropartikülleri, ters osmos özelliği ile ortadan kaldırıyor.

Suyun faydalı moleküllerini ve güzel lezzetini son kullanıcılara ulaştırıyor. En kapsamlı ve yenilikçi teknoloji ile bezenmiş filtrasyon yöntemleri tercih edilerek pH seviyesi ideal su üretimi sağlanıyor. İnsanların yaşamına temiz, arıtılmış, kaliteli ve taze su teminini kolayca sunuyor.

Water AEG su arıtma cihazları arıtma ve filtreleme konusunda yeni nesil detayları ile uzun süre çalışma sergileyen bir ayrıcalığı da beraberinde getiriyor.

Water AEG Her Ortama Entegre Ediliyor

Aklınıza gelebilecek her türlü yaşam ünitesinde teknik personellerce bu akıllı su arıtma cihazları kolayca entegre ediliyor. Water AEG su arıtma sistemlerinin kurulumu oldukça pratik. Ev, iş yeri ve endüstriyel alanların her birinin en doğru noktasına konumlandırılıyor.

Hizmet Eşliğinde Sorumluluk Projesi

Water AEG markası Türkiye’ye atılım yaptığı ilk günden bu yana çeşitli sorumluluk faaliyetleri ile de kendinden bahsettiriyor. Çok sayıda hizmete imza atarken destek Ar-ge çalışmaları ile de birçok hayatın içinde özel bir rol alabiliyor. İlk günden bu yana %100 artış gösteren sosyal sorunluluk projeleri kamuoyunda da büyük bir yankı oluşturuyor.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Girişimci Metin Akay İnanılmaz Değişimler programı ile gündemde
Girişimci Metin Akay İnanılmaz Değişimler programı ile gündemde
Boris Volfman: Türk tarımı ihracatta rekora koşuyor
Boris Volfman: Türk tarımı ihracatta rekora koşuyor