11.2.5 beta 7'de kullanıma sunuldu

Apple gerçekleştirdiği resmi açıklama ile birlikte test ettiği iOS 11.2.5 işletim sisteminin beta 7 sürümünü kullanıma sunduğunu duyurdu.

11.2.5 beta 7'de kullanıma sunuldu
11.2.5 beta 7'de kullanıma sunuldu hande erol
Bu içerik 379 kez okundu.

iOS 11 ile birlikte eleştiri oklarının bir anda odağında yer almayı başaran Apple firması, özellikle işletim sisteminin performans kaybı ve hızlı şarj tüketimi nedeniyle tepkileri üzerine çekmişti. Bu bağlamda ardı ardına yayınladığı güncellemelerde performans arttırımı ve hızlı şarj tüketimi sorunlarına cevap bulan şirket, hata düzeltmeleri ile güvenlik güncelleştirmelerinin üzerinde de çalışıyor.

iOS 11.2.5 işletim sistemiyle birlikte yenilenmiş AirPlay teknolojisiyle birlikte karşımıza çıkmayı hedefleyen şirket, bu teknolojiyi özellikle Apple tarafından geliştirilen HomePod akıllı hoparlöründe kullanmayı hedefliyor. Teknoloji sayesinde kendi ürünlerinde daha profesyonel bir ses kalitesi sunmayı hedefleyen şirket, işletim sisteminin altıncı betası ardından 2 gün geçmesine rağmen yedinci beta sürümünü yayınladı.

iOS 11.2.5 beta 7 nasıl yüklenir?
Bu işletim sisteminin altıncı betasını telefonunuza yüklemek istiyorsanız Apple Geliştirici Programı'na kayıt yaptırmanız ve daha sonra tıpkı güncelleme yapar gibi bu sürüme ulaşmanıza imkan tanınıyor.

iOS 11.2.5 Beta 7 hangi cihazlara yüklenebilir?
iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s, iPhone SE, iPad Pro 9.7, iPad Pro 10.5, iPad Pro 12.9, iPad 9.7, iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2 ve iPod Touch (6. nesil) modelleri bu güncellemeyi kolaylıkla cep telefonlarına yükleyebilir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi