Künye

 

Tekno Bilgi Sitesi adına

İmtiyaz sahibi / Grantee

Vadi SAĞDIÇ

Vsagdic@gmail.com


Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chef

Hande EROL

Hande@teknobilgi.com


Editörler / Editors

Gökhan ÖZDEMİR

g.ozdemir@teknobilgi.com

Hande DEMİR

h.demir@teknobilgi.com

Emre TURLAY

e.turlay@teknobilgi.com

Merve VURAL

m.vural@teknobilgi.com

Kardelen DAĞERİ

k.dağeri@teknobilgi.com


Basın bültenleri için

bulten@teknobilgi.com


Illustrator

Necmi YILMAZ

n.yilmaz@teknobilgi.com


Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor

İsmail YÜKSEL

ismail.y@teknobilgi.com


Reklam / Advertising

reklam@teknobilgi.com

iletisim@teknobilgi.com


Mail Adreslerimiz / Our mail address

Editör Grubu : editor@teknobilgi.com
Kurumsal İletişim : iletisim@teknobilgi.com
Teknik : destek@teknobilgi.com
Reklam : reklam@teknobilgi.com


Reklam /  Advertise


Adres

Muratpaşa / ANTALYA

 


Telefon

0 532 0611452

SİSTEM YÖNETİM VE YAZILIM 


Gazi Soft  Bilişim Hizmetleri 

 

TeknoBilgi sitesini ziyaret ederek aşağıda belirtilen kullanım koşullarını kabul ettiğiniz varsayılacaktır. Bu nedenle bu metni eksiksiz okumanız önemle rica olunur.

Gizlilik Bildirimi

TeknoBilgi.Com ziyaretçileri gerek gördüklerinde sitemize üye olabilirler. Üyelikte belirttikleri kişisel bilgiler kullanıcı tarafından başkasına verilmediği sürece asla değişmez, değiştirilemez. Sitemiz bu gibi kişisel bilgileri üçüncü kişi veya kurumlara satmayacağını, kiralamayacağını ve hiçbir şekilde kullandırmayacağını taahhüt eder. İstisnai olarak yalnız yasal durumlar dahilinde resmi makamlarla ilgili bilgiler paylaşılabilir.

Bunun yanında sitemiz elektronik posta ile haber bültenleri göndermek, sitemizdeki yeniliklerin tanıtım ve duyurusunu yapmak amacıyla kullanıcıları ile iletişime geçebilecektir.

Kullanım Koşulları

TeknoBilgi.Com üyeleri, yorum mesaj vb. alanları kullanarak başka kullanıcılarla etkileşime geçebilir. Site editörlerimizce genel olarak haber veya galerilere yazılmış olan tüm yorumlar denetimden sonra sitede yayınlanır. Yorum alanını kullanırken ve üyelerle iletişimde bulunurken aşağıdaki kurallara uymanız gerekmektedir:

  • Hiçbir tür politik amaçlı, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür veya iftira içeren, küçük düşürücü, kaba, pornografik, rahatsız edici ya da ahlaka aykırı bilgi postalamamak ya da iletmemek,
  • Bir virüs veya başka bir zararlı unsur içeren hiç bir tür bilgi, yazılım ya da başka bir malzeme postalamamak ya da iletmemek,
  • Ticari amaç taşıyan ya da reklam içeren hiç bir bilgi, yazılım ya da malzeme postalamamak, iletmemek ya da kullanmamak.

TeknoBilgi üyeleri/kullanıcıları sitemizde yayınlanan yorumlarından kendileri sorumludurlar. TeknoBilgi’nin bilgisi dışında, üyeler/kullanıcılar tarafından eklenmiş olan içeriklerden/yorumlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Uyarılara rağmen, başkalarını rahatsız edecek şekilde davranmaya devam eden ve uygunsuz mesajlar gönderen kişilerin varsa üyelikleri derhal iptal edilecektir, üyelikleri bulunmuyorsa sistem üzerinde kayıtlı İP adreslerine engel getirilecektir.

Web Sayfalarına Link/Bağlantı Verilmesi

Bu web sitesinde TeknoBilgi.Com’un kontrolünde olmayan web sitelerine linkler bulunmaktadır. Sitemiz herhangi bir şekilde bu diğer web sitelerinin içeriğinden sorumlu tutulamaz. TeknoBilgi.Com bu sayfa ve bağlantılı hizmetlerin kullanımı konusunda bir sorumluluk almamakta ve herhangi bir tavsiyede bulunmamaktadır. Bu sitelerin kullanımından doğabilecek zararlar kullanıcının kendi sorumluluğundadır.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

Bilgi Kullanımı ve Paylaşılması

TeknoBilgi.Com sitesindeki tüm haber ve makaleler alanında uzman editörlerimiz tarafından oluşturulmaktadır. Burada okuduğunuz haber veya yazıların farklı ortamlarda yayınlanması Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu madde 25 ve 36 gereğince yasalara aykırıdır. Haberleri başka platformda paylaşmak istediğiniz taktirde aşağıda yer alan örnekte gösterildiği gibi kaynak bilgisini yazının bitimine eklemeniz gerekmektedir.

TeknoBilgi – http://www.teknobilgi.com

Web Sayfasında Değişiklik Yapma Hakkı

TeknoBilgi.Com işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgilerde veya web sitesinin formatında önceden duyurmadan değiştirme hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitemiz herhangi bir nedenle ve tamamen kendi kararıyla bu web sitesine erişimi kaldırma veya kısıtlama hakkını saklı tutar.

Telif Hakları

Sitemiz hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sitemizde belirtilen iletişim mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler derhal sitemizden kaldırılacaktır. Site yönetimine ulaşmadan yapılan hukuki işlemlerden site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Sitemizden kaldırılması istenilen konular incelenip maksimum 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır. Sitemiz telif haklarına saygılıdır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
3 aylık suyu kaldı
3 aylık suyu kaldı
Türk iş adamı Murat Türel’den dev yatırım!
Türk iş adamı Murat Türel’den dev yatırım!