Apple iOS 10.2 Beta 2 Güncellemesi Yayınlandı

Apple, henüz geliştiriciler için yeni sunduğu iOS 10.2 Beta 1 sürümünün üzerinden bir hafta geçmeden ikinci beta sürümünü de yayınladı. İşte getirilen yenilikler.

iOS 10.2 Beta 2 sürümü bir önceki beta sürümünden farklı olarak sadece geliştiriciler için yayınlanırken kayıtlı Apple kullanıcılarına güncelleme henüz sunulmadı. Güncellemenin önümüzdeki günlerde kayıtlı tüm kullanıcılar tarafından indirilebilir olacağına kesin gözüyle bakılıyor.

İşte iOS 10.2 Beta 2 İle Gelen Yenilikler

Yeni iOS 10.2 Beta 2 ile birlikte gelen en önemli özellik Apple TV uygulaması olarak görünüyor. Apple TV sahiplerinin yanında iPad ve iPhone modelleri için de yayınlanacak olan uygulamayla birlikte kullanıcılar satın aldıkları film, dizi veya videoları daha kolay ve sorunsuz bir şekilde izleyebilme fırsatını elde edecekler. Öncelikli olarak ABD merkezli kullanıma sunulacak olan uygulama test aşamalarından sonra tüm bölgelerde kullanılabilecek.

iOS 10.2 Beta 2 güncellemesi ile gelen bir başka yenilik Acil Durum SOS hizmeti. Bu hizmet cihazınızın güç düğmesine 5 kez üst üste basınca aktif oluyor ve cihazınız kilitli konumda da olsa acil servis hizmetlerine bağlantı kuruluyor.

Yine gelen bir başka yenilik ise Müzik uygulamasına eklenen “Karıştır” ve “Yenile” butonları oldu. Avokado ve tilki emojileriyle birlikte “Videolar” uygulaması için de bir görsel bileşen kullanıcılara sunulacak.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı