Apple'ın iPhone 8 Modeline Ait Görseller Ortaya Çıktı

Geçtiğimiz saatlerde, bir twitter kullanıcısı gelişim aşamasında olduğunu belirttiği yeni iPhone modelini görsellerle beraber paylaştı. Eğer doğruysa, Apple’ın tasarım çizgisinde iPhone 8 ile pek değişiklik olmayacağını söylememiz mümkün. İşte fotoğraflar ve detaylar...

Apple'ın iPhone 8 Modeline Ait Görseller Ortaya Çıktı
Apple'ın iPhone 8 Modeline Ait Görseller Ortaya Çıktı Ahmet Faik YILMAZ
Bu içerik 909 kez okundu.

Benjamin Geskin, dönem dönem yeni amiral gemileri hakkındaki doğru analizleri ve sızdırma haberleri ile biliniyor. Uzun süredir sessizliğini koruyan Twitter üyesi, geçtiğimiz saatlerde arabasında ve evinde çektiği yeni bazı fotoğraflar paylaştı ve fotoğrafa konu olan üye iPhone 8. Evet, yanlış duymadınız; iPhone’un en yeni modeli olacak iPhone 8 yahut iPhone X’in prototip tasarımının eline geçtiğini iddia eden Geskin, bu fotoğrafları Twitter’da takipçileri ile paylaştı ve bunun ertesinde bazı tasarımsal çizimleri de sundu. Fotoğraflar, aşağıdaki gibi.

Bakıldığında, OLED ekranın görülebildiği ancak başka detayların pek de anlaşılamadığı fotoğraflar; şimdilik pek bir şey ifade etmiyorlar zira doğruluğu yahut yanlışlığı hakkında, kimsenin hiçbir fikri yok ancak bu tasarım prototipi gerçekse; Apple’ın iPhone 8 hakkında pek de tasarımsal bazda değişikliğe gittiğini söyleyemeyiz. Henüz hala gelişim aşamasında olduğu belirtilen bu tasarımın ilerleyen dönemlerde tam şekline erişeceği ise yine Geskin tarafından belirtilmiş.

Sizce, Geskin’in iddiaları doğru mu?

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi