Asphalt’ın Yeni Oyunu Sonunda Çıktı!

Mobil yarış oyunu denilince akla gelen ilk oyunlardan olan Asphalt'ın yeni oyunu Asphalt Xtreme sonunda çıktı! İşte Asphalt'ın yeni oyunun tüm detayları!

Mobil platformlarda yarış oyunu denilince akla gelen ilk oyunlardan olan Asphalt bilindiği gibi bir süredir yeni oyunu üzerinde çalışıyordu. Asphalt’ın merakla beklenen yeni oyunu sonunda yarış severlerle buluşuyor. Son oyunun ardından uzunca bir süre yeni oyun çıkartmayan Asphalt’ın yapımcısı olan Gameloft eski Asphalt oyunlarına güncelleme desteği sunuyor ve Asphalt oyunlarıoyunlarındaki eğlenceyi farklı bir boyuta taşıyordu.

Şimdiye Kadarki En Zor Asphalt!

Asphalt’ın yeni oyununun adı Asphalt Xtreme olarak açıklandı. Asphalt’ın yeni oyununda sınırlar epey bir zorlanıyor ve engebeli arazilerde zorlu yarışlara giriliyor. Asphalt’ın yeni oyununda 35 araç bulunuyor. 7 arazi aracının yer aldığı Xtreme‘de pek çok ünlü markanın lisanslı araçlarına ulaşılabiliyor. Buzullardan çöl arazilerine kadar pek çok zorlu arazide yarışlar yapılacak olan bu oyunda 8 kullanıcıya kadar çoklu oyuncu modu da bulunuyor. Asphalt’ın yeni oyunu Asphalt Xtreme bugünden itibaren iOS ve Android kullanıcılarının indirmesine sunuldu. Bakalım Asphalt’ın yenş oyunu kullanıcılar tarafından beğenilecek mi ?

Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı