En Son Online Oyun Haberleri

Video oyun sektörü gelişimini her geçen gün bir adım daha ileri taşıyor ve oyun dünyası internet yardımı ile sanal bir dünya haline dönüşerek insanları bu dünya içerisine çekiyor. Hayatımızın belirli bir döneminde de olsa mutlaka oyun ile bir bağımız bulunuyor. Geliştiriciler oyunlarında büyük ya da küçük ayrımı yapmadan herkesin keyifli bir an geçirip eğlenebileceği bir dünya yaratmak için kolları sıvamış durumda.

En Son Online Oyun Haberleri
En Son Online Oyun Haberleri Tugrul Demir
Bu içerik 840 kez okundu.

 

   Online oyun dendiğinde şüphesiz ki akla ilk gelen Rockstar Games firmasının dünyaya damga vurmuş serilerinden olan Grand Theft Auto (GTA) serisidir. Son oyundan bu yana geçen her gün GTA 6 hakkında sayısız haberler çıkmakta. Peki GTA serisi dışındaki online oyun haberleri incelemek gerekirse sektörün en büyük oyun marketi olan Steam üzerinde yıl sonuna doğru yayınlanacak olan God of War oyunu oyun severler tarafından merakla beklenmektedir. Online oyun denince GTA dışında dünya genelinde çok ciddi bir oyuncu kitlesine sahip ve kendi içerisinde oldukça fazla alışverişin döndüğü bir oyun marketi olan Counter Strike Global Offensive gelir. Kısaca Cs Go olarak adlandırılan oyunun yapımcısı olan Valve oyun içerisindeki hile kullanan oyuncular için ağır yaptırımlar uygulanan yeni kurallar getirdiğini duyurdu. 2011 yılında oyun piyasasına sunulan oyun çok kısa sürelerde oldukça fazla oyuncu kitlesine ulaşmış ve diğer Counter Strike serilerine göre gerek grafiksel gerekse envanter ürünleri bakımından büyük güncellemeler getirerek kullanıcılarını mutlu etmişti fakat korsan geliştiriciler tarafından oyun içerisine sızdırılan hilelere bir türlü çözüm bulamayan Valve bu kanayan yarasını kapatmak için oldukça büyük bir efor sarfetmekte.

   Online oyun haberleri denilince oyun severlerin ilk aklına gelen konu oyun marketi üzerinden oyun üreticilerinin sunduğu indirimlerdir. Yılbaşı, paskalya, cadılar bayramı vb. birçok özel günde onlarca oyun üzerinde oyun üreticileri büyük indirimler uygulayarak bir bakımdan korsan ile mücadele için savaşmakta ve oyun severleri güvenli ve sorunsuz bu sektöre çekmektedir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi