FIFA 18 PlayStation Ortaklığıyla Gelebilir!

Futbol oyunu denilince kullanıcıların tercih ettiği önemli oyunların başında gelen FIFA'nın yeni oyunu FIFA 2018 Xbox ortaklığı yerine PlayStation ortaklığıyla gelebilir.

FIFA 18 PlayStation Ortaklığıyla Gelebilir!
FIFA 18 PlayStation Ortaklığıyla Gelebilir! Burak AYDIN
Bu içerik 1491 kez okundu.

Sevilen futbol oyunu FIFA bilindiği gibi uzun bir süredir Microsoft'un oyun konsolu Xbox ile sıkı bir ortaklık içindeydi. Ancak ortaya çıkan yeni bilgilere göre bu durum FIFA 2018 oyununda değişebilir.

EA tarafından geliştirilen FIFA oyununun Xbox ile olan ortaklığı sayesinde Xbox kullanıcıları özel FIFA oyun içeriklerine sahip olabiliyorlardı.

FIFA'nın Xbox ile olan ortaklığı özellikle kendini "Ultimate Team" tarafında kendini gösteriyordu. Kullanıcıların en çok kullandıkları Ultimate Team modu ile birlikte kullanıcılar eski oyuncuları da kontrol edebiliyor ve takımlarına ekleyebiliyordu.

Polonyalı ünlü YouTuber Oscar " Junjted Swiec" katıldığı bir panelden aktardığı fotoğrafa göre FIFA 2018'in tanıtım görselinde sol alt köşede PS4 Pro ibaresi görülüyor.

fifa-18

Ortaya çıkan bu görsel ardından Xbox'ın FIFA 2018 ile olan ortaklığının sona erdiği ve artık Sony'nin PlayStation 4 Pro kullanıcılarının FIFA 2018 özel içeriklerine erişebileceği ortaya atılmıştı.

Bakalım FIFA 2018 ile birlikte FIFA Xbox ile mi yoksa Sony ile mi ortaklık kuracak?

 

fifa fifa 2018 es a ea xbox
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi