Galaxy S8 Çerçevesiz Olacak!

Samsung'un yeni amiral gemisi olması beklenen ve Mart ayında tanıtılacak olan Samsung Galaxy S8 hakkında yeni iddialar geldi. Samsung Galaxy S8 çerçevesiz olacak!

Samsung bilindiği gibi Note 7 faciasından sonra kaybettiği güveni yeni amiral gemisi olan Galaxy S8′de toplamayı düşünüyor. Dünya genelinde epey bir güven ve imaj kaybıyla karşı karşıya kalan Samsung yeni amiral gemisi Galaxy S8 üzerinde yoğunlaşmış durumda.

Xiaomi Mi Mix İle Yeni Bir Sayfa Açmıştı!

Çin’in dev akıllı telefon üreticilerinden olan Xiaomi’nin geçtiğimiz günlerde yüzde 91.3 ekran / kasa oranına sahip yeni Mi Mix’i tanıtmıştı. Xiaomi’nin 4 Kasım tarihinde ön siparişe çıkarttığı bu akıllı telefon daha çıkmadan pek çok kullanıcı tarafından merakla bekleniyor. Xiaomi’nin yeni akıllı telefonu olan Mi Mix 6.4 inç ekran büyüklüğünde ve çerçevesiz bir görünüme sahip.

Samsung’un Yeni Amiral Gemisi Çerçevesiz Olacak!

Xiaomi’nin böyle bir hamle yapmasının ardından Samsung’da yeni amiral gemisinin tasarımının iddialı olması için çerçevesiz bir tasarımla gelecek. Bilindiği gibi Samsung’un şimdiki amiral gemisinde kasa oranı % 72.1’di Samsung’un yeni amiral gemisi olması beklenen Galaxy S8’de bu oranın yüzde 90 olacağı iddia ediliyor.

Ana Ekran Tuşu Kalkacak!

Samsung bilindiği gibi yeni amiral gemisi olacak olan Galaxy S8’in yanında Galaxy S8 Edge modelini de tanıtması bekleniyor. Samsung’un bu Edge yani kavisli ekrana sahip olacak modeli alışıla gelmiş tasarım çizgisinin dışına çıkacak. Samsung’un yeni Galaxy S8 modeli ayrıca ana ekran tuşsuz gelecek. Parmak izi sensörünün ekranın altına gizleneceği söylenen Galaxy S8 hakkında yapılan iddialar bakalım gerçeği yansıtacak mı ?

Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı