HTC Bolt Modelinin Özellikleri Netleşti

HTC'nin merakla beklenilen akıllı telefon modeli HTC Bolt ile ilişkili görseller ve bazı teknik detaylar ortaya çıktı.

HTC’nin yeni gözdesi olan Bolt’un teknik özellikler ve görüntüsü ortaya çıktı. Uzun bir zamandır büyük merakla beklenen HTC Bolt modelinin sızan bilgileri ve görüntüleri kullanıcıları heyecanlandırmaya yetti. HTC Bolt’un teknik özelliklerini sizler için inceledik.

Akıllı telefon sektöründe hızla yükselmeye başlayan markalardan biri olan HTC, yeni amiral gemisi Bolt’u sonunda gün yüzüne çıkardı. Merakla beklenen HTC Bolt, özellikleri ile de göz doldurmayı başardı.

HTC Bolt Teknik Özellikleri

HTC Bolt’un en büyük özelliği Apple’ın modellerinde olduğu gibi 3.5mm kulaklık girişi bulunmaması. HTC’nin bu yeni amiral gemisinde 3.5 mm’lik kulaklık girişi bulunmuyor. Görünüş olarak HTC 10’a benzeyen bu yeni model özellikleri ile farkını ortaya koyuyor.

HTC Bolt’ta 5.5 inç büyüklükte ekran kullanılmış. 18 MP arka kameraya sahip olan akıllı telefon 4K video çekebilme özelliğine sahip 8 MP’lik ön kamera ile dikkatleri çekiyor. 3 GB RAM bulunan akıllı telefonun dahili hafızası ise 64 GB. Telefonun en büyük özelliklerinden biri de BoomSound ses teknolojisine sahip olması.

Parmak izi tarayıcısına sahip olan HTC Bolt işletim sistemi olarak Android 7.0 Nougat’ı tercih etmiş. Akıllı telefonun Türkiye’de ne zaman tanıtılacağı ise henüz belli değil.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı