Huawei Mate 9 Nihayet Resmi Olarak Tanıtıldı

Çin'li takıllı telefon üreticisi Huawei'nin merakla beklenen Mate 9 nihayet resmi olarak tanıtıldı. Üstün performans özelliklerini şık tasarımıyla birleştiren model mğkemmel bir kullanıcı deneyimi sunacak.

Aylardır haberleri ile gündemi meşgul eden Huawei Mate 9 nihayet resmi olarak ortaya çıktı. Güçlü donanımını şık tasarım ile birleştiren cihaz inanılmaz bir kullanıcı deneyimi sunacak. Bir çok alanda ilkleri göreceğimiz Mate 9 modeli ile akıllı telefon pazarı yeniden şekillenecek.

İnanılmaz Batarya Gücü ve Kullanım Süresinde Artış

Huawei Mate 9 ile birlikte gelen Süperşarj teknolojisi 4000mAh‘lik batarya ile birleşince gelişmiş güç tasarrufu teknolojisiyle 2 günden fazla kesintisiz kullanım olanağını kullanıcılarına sunacak. Böylelikle arama sürelerinde tam bir şarj ile %40, oyun sürelerinde ise %20’lik artış sağlanmış olacak.

Tam gün kullanım için 20 dakikalık şarj yeterli olurken iki adet film izleyebilmek için 10 dakikalık şarj süresi gerekiyor. Bunun yanında batarya donanımı tüm güvenlik ekipmanlarını da bünyesinde bulunduruyor.

Fotoğraf Deneyimi Mükemmele Yakın

Huawei Mate 9 modelinde çift lensli Leica kameralar bulunuyor. Bu lensler 12 megapiksel/F2.2 RGB sensör, 20 megapiksel/F2.2 monokrom sensör bulundururken fotoğraf deneyimini mükemmele yakın olarak kullanıcılarına sunuyor.

Çift lensli optik görüntü sabitleyici (OIS) ile birlikte gece çekimlerinde de kaliteyi sunan Mate 9, aynı zamanda hibrit zoom özelliğine de sahip olarak karşımıza çıkıyor.

Mate 9 Tasarım

Tamamen metalik kasadan oluşan Huawei Mate 9 gözalıcı görüntüsüyle kullanıcılarını cezbetmeyi başaracak. Porsche tasarımı Huawei Mate 9 versiyonu, Huawei ve Porsche Design işbirliği ile lüks ve teknolojinin buluştuğu zirvede sınırlı sayıda üretildi. 5.5inç ekran boyutunda AMOLED görüntü sunan cihaz sadece grafit ve siyah renklerle piyasaya sürülecek.

4GB RAM ile birlikte 64GB dahili depolama alanı ile kullanıcıların beğenisine sunulan Huawei Mate 9, Kirin 960 işlemcisinden gücünü alırken Android 7.0 Nougat işletim sistemi ile kutusundan çıkacak.

 

 


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı