iPhone 7’ye Kulaklık Girişi Eklemek Artık Mümkün!

Apple'ın son akıllı telefonlarında artık yer vermediği kulaklık girişine kullanıcıların tepkisi sürerken diğer üreticilerde bu durumdan faylanıyor. İşte iPhone 7'ye kulaklık girişi getiren o kılıf!

Apple artık eski gördüğü kulaklık girişini kaldırmak istese de kullanıcıların buna alışmaları epey uzun bir vakit alacak gibi duruyor. Kullanıcıların kulaklık girişini geri istemeleriyle ek aparat üreticileri de bu alanda çalışmalarına hız verdi. Fuze adındaki bu kılıf kullanıcılara tam olarak bunu sunuyor.

Powerbank Destekli Kılıf

Kullanıcıların Lighting girişine bağlanarak onu yeniden 3.5 mm kulaklık girişine dönüştüren bu kılıf ayrıca dahili bataryasıyla kullanıcıların pil konusundaki sıkıntılarını gideriyor. Mevcut halde piyasada satışa sunulan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus kılıflarından pek farkı olmayan kılıfın iPhone 7 Plus uyumlu modeli de bulunuyor.

Şimdilik henüz üretime geçmeyen bu kılıf Indiegogo üzerinden destek topluyor. 69 dolar fiyat etiketiyle satılması düşünülen bu kılıf bakalım ülkemizde de satışa sunulacak mı ?


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı