K320t Özellikleri Paylaşıldı

Lenovo akıllı telefon pazarında genişlemek ve kendisine düşen payı arttırmak istiyor. Markanın bu konuda attığı adımlarda oldukça sağlam adımlar. Tanıtılan hemen hemen her yeni modelde kullanıcıları çekecek bir detaya yer veriliyor.

 K320t Özellikleri Paylaşıldı
 K320t Özellikleri Paylaşıldı hande erol
Bu içerik 646 kez okundu.

Lenovo akıllı telefon pazarında genişlemek ve kendisine düşen payı arttırmak istiyor. Markanın bu konuda attığı adımlarda oldukça sağlam adımlar. Tanıtılan hemen hemen her yeni modelde kullanıcıları çekecek bir detaya yer veriliyor. Kimi zaman telefonların içerisinde yer alan sistemlerde, kimi zamanda fiyat konusunda markanın yeni modellerde kullanıcıları çektiğini görüyoruz. Bu şekilde telefonlardan birisi de Lenovo K320t modeli oldu.

Kısa süre önce ortaya çıkan yeni seri akıllı telefonların, bu kez ekran özellikleriyle beraber öne çıkacağını görüyoruz. Hemen Lenovo K320t adı ile gelecek olan akıllı telefonların özelliklerine geçelim.

Lenovo K320t

Lenovo K320t İddialı Serilerden Biri Olacak
Markanın akıllı telefonlarda son modaya uyduğu seri olarak gösterilen Lenovo K320t akıllı telefonlarının, son dönem akıllı telefon özelliklerini öne çıkardığını görüyoruz. Yeni modelde bu konuda ilk dikkati çeken kısım ekran tasarım değişimi.

İnce çerçeveli bir modele geçen seri, 18:9 ekran oranı kullanmış durumda. %81.4’lük bir ekran oranıyla dikkat çeken akıllı telefon, ekran boyutu olarak 5.7 inç benimsemiş. 1440 X 720 gibi bir çözünürlük değerine sahip olan ve IPS ekran teknolojisini kullanan Lenovo K320t, görüntü konusunda başarılı bir seri olacak.

 

Teknik özellikler kısmında çok iyi bir seri yok. 4 çekirdekli 1.3 GHz işlemciler ve 2 GB RAM bellek kullanan Lenovo K320t, arka kısımda 8 MP ve 2 MP olmak üzere çift kamera kullanıyor. Ön kısımda da 8 MP tek kamera kullanan telefon, Android Nougat işletim sistemi ve çift hat desteğiyle gelmekte.

Tüm bu özellikleriyle beraber gelecek olan telefonların bu hafta içerisinde satışta olacağı açıklandı. Özelliklerin düşük olması yeni serinin fiyatını da aşağı çekti. Yeni model 150 dolar fiyat ile geliyor. Rakiplerden öne geçecek özellikte zaten fiyat olacak gibi duruyor. Çünkü özellikler kısmında gerçekten dar bir aralık sunulduğu görülmekte. İşlemci ve RAM bellek kısmı bile bu konuda yeterli detaylar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi