Microsoft Gears of War’ı Beyaz Perdeye Taşıyor

Microsoft’un sevilen oyunlarından biri olan Gears of War kısa bir süre sonra beyaz perde de olacak. Microsoft bu konuda Universal Pictures ile bir anlaşma imzaladı bile.

Microsoft’un en sevilen oyunlarından biri olan Gears of War ile ilgili özellikle oyunun fanatiklerini ilgilendirecek oldukça güzel bir haber geldi. Microsoft, büyük bir hayran kitlesine sahip olan oyunu beyaz perdeye taşıma kararı aldı.

Microsoft’un oyunun sinema filmi için Universal Pictures ile işbirliği yapacağı öğrenildi. Oyunda yer alan oldukça iri cüsseli askerler ve dev boyutlardaki yaratıkları artık sinema da izleyebileceğiz. Oyunu hatırı sayılır bir kitle tarafından oynanan Gears of War, sinema filmi olacağı haberleriyle bile heyecan yaratmayı başardı.

Sinema Filminde Kimlerin Oynayacağı Henüz Belli Değil

Gears of War filminde henüz hangi oyuncuların alacağı belli olmadı. Ancak oyunundaki karakterlerin oldukça ilgi çekici olması, filmde rol alacak oyuncuların da büyük bir heyecanla beklenmesine neden oldu. Şu anda tek belli olan ise filmin yapımcısının Scott Stuber ve Dylan Clark olacağı.

Gears of War, Microsoft’un sinema sektöründeki ikinci oyun denemesi olacak. Ancak ne yazık ki bu tür oyunların sinema filmine döndürülmesi pek de kolay ve alışıldık bir durum değil. Ortaya nasıl bir filmin çıkacağını hep birlikte bekleyip göreceğiz.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı