Microsoft HoloLens Gerçeklik Seti Ön Siparişi Başladı

Microsoft’a ait olan Hololens gerçeklik seti 8 ülkede ön siparişle satışa çıktı. Setin fiyatı satıldığı ülkelere göre değişiklik gösteriyor.

Microsoft, giyilebilir teknoloji konusunda çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. Yazılım devinin son cihazlarından biri HoloLens arttırılmış gerçeklik seti oldu. Ön siparişi başlayan set ilk olarak iki ülkede ön siparişe başlamıştı.

Bugün gelen açıklamaya göre Microsoft HoloLens artırılmış gerçeklik seti ABD ve Kanada’dan sonra 6 ülkede de ön sipariş almaya başladı. Ön siparişler artık Almanya, Fransa, Yeni Zelanda, İngiltere, Avustralya ve İrlanda’da da başladı.

Microsoft Hololens gerçeklik Seti Ön Sipariş 8 Ülkede Başladı

Avustralya’da ön sipariş ile satışa çıkan setin fiyatının 4.369 Avustralya doları olduğu öğrenildi. Bu fiyata bakıldığında Microsoft HoloLens gerçeklik setinin çok da ucuz olmadığı gözlerden kaçmıyor. Set bir de ticari modelde kullanıcılara sunulacak. Bu modelin fiyatı ise 7.269 Avustralya doları olarak belirlenmiş.

Diğer ülkelerde satış rakamları ise şu şekilde sıralanıyor;

Yeni Zelanda: 7.829 Zelanda Doları

Almanya ve Fransa: 3.299 Euro

İngiltere:  2.719 İngiliz Sterlini

Microsoft HoloLens gerçeklik setinde ise birçok ek ürüne de sahip olacaksınız. Bu ürünler taşıma çantası, mikrofiber toz bezi, şarj cihazı, micro – USB kablosu da yer alıyor.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı