Microsoft Surface Serisini Masaüstüne Taşıyacak

Microsoft büyük ilgi toplayan Surface serisini masa üstüne taşımaya hazırlanıyor. Tanıtım 26 Ekim’de düzenlenen etkinlikte gerçekleştirilecek.

Yazılım devi Microsoft, 26 Ekim’de bir etkinlik düzenlemeye hazırlanıyor. Davetiye dağıtımına tüm hızıyla devam eden Microsoft, etkinlikte ise hangi ürününü tanıtacağını açıklamayarak tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Herkes 26 Ekim’de ne ile karşılaşacağını merak ederken, etkinlik ile ilgili bazı dedikodular gün yüzüne çıkmayı başardı. Gelen haberlere göre Microsoft, etkinlikte yeni hazırladığı Surface serisini tanıtacak. Son bilgilere göre, Microsoft Surface serisini masa üstüne taşıdı.

Microsoft’ta Yeni Dönem Başlıyor

Microsoft’tan gelen yeniliğe göre artık Surface serisi masaüstünde kullanılabilecek. Nokia ile yaptığı anlaşmada sona gelen yazılım devi, bu anlaşmanın sona ermesi ile birlikte bambaşka bir hal alacak ve kendisi için yeni bir dönem başlatacak.

Microsoft’a ait olan Surface serisi, ilk çıktığı günden beri büyük ilgi görüyor. Oldukça istikrarlı olarak ilerleyen seri masaüstü versiyonu sayesinde daha da fazla ilgi görecek. Microsoft’un bu adımı ile büyük bir atılım yapacağı ve gelirini oldukça katlayacağı düşünülüyor. 26 Ekim’de gerçekleştirilecek olan etkinlik sonrası gelişmeleri yakından takip edeceğiz.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı