Nokia 9 Modelinin Fiyatını Sızdırdılar

Nokia 9 modelinin hakkında şu zamana kadar pek çok sızıntı ve dedikodu yer almakta.

Nokia 9 Modelinin Fiyatını Sızdırdılar
Nokia 9 Modelinin Fiyatını Sızdırdılar Mahmut Şahan
Bu içerik 799 kez okundu.

 

Nokia 9 modelinin hakkında şu zamana kadar pek çok sızıntı ve dedikodu yer almakta. Geçmiş olduğumuz dönemlerde ise Nokia 8  modeli ile beraber tanıtılması beklenmekte olan cihaz, gelecek aya kalmış gibi görünmekte. Çin’den gelmiş olan haberlere bakılır ise Nokia 9  modelinin fiyatı kesinleşirken, cihaz 2018 senesinin ilk aylarında bütün dünyaya tanıtılmış olacak.

 

HDM şirketi 19 Ocak tarihinde yeni nesil Nokia cihazlarını tanıtacak olduğu bir etkinlik gerçekleştirecek. Nokia 9 modelinin bu etkinliğin yıldızı olacak olması beklenmekte. Üstelik olarak bu gösterinin tek yıldızı o model olmayacak. Ona ek bir şekilde, Nokia 8 modeli 2018 senesinde tanıtılacak.

 

 

Cihazların doğal bir şekilde Çin’de tanıtılacak olduğu açıklanan versiyonları Android işletim sistemine sahip gelecek olsalar bile, özel olan bir ROM ile beraber  Google servislerinin yerini de yerel hizmetler almış olacak.

 

Bunun dışında ise Nokia 9 modelinin özellikleri halen dedikodu seviyesinden çıkamamış oldu. 5.5 inçlik QHD ekranla gelecek durumdaki cihaz, 18:9 isimli görüntü oranını kullanıyor olacak. Snapdragon 835 isimli işlemci modelini görecek olduğumuz akıllı telefon 2 ana kamerası ile şu zamana kadarki en güçlü Nokia şirketinin Android cihazı olabilecek gibi görünmekte. Bunların üstüne Nokia 9 modelinde 6 GB'lik bir RAM de yer alacak.

 

Nokia 9 modelinin fiyatı da 64 GB’lik model içerisinde 560 dolar tutarında, 128 GB’lik model içerisinde ise 635 dolar tutarında karşımıza çıkmış olacak. IP67 sertifikası ile suya ve de toza dayanıklı olabilecek olan telefon çok büyük bir merak ile beklenmekte.

nokia nokia 9 hmd global
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi