Polaroid Yeni Şipşak Fotoğraf Kamerasını Tanıttı!

Polaroid firması yeni nesil tarafından pek bilinmesede babalarımız ve dedelerimizi Polaroid firmasını iyi tanıyacaktır. Zira şipşak fotoğraf denilince akla ilk gelen firmalardan olan Polaroid son zamanlarda yeni bir atağa kalkmış durumda.

polaroid-yeni-sipsak-fotograf-kamerasini-tanitti

Dokunmatik Ekranlı Şipşak Fotoğraf Makinesi!

Polaroid’in rakibi olan ve son zamanlarda Huawei’nin akıllı telefonları için kamera lensleri geliştiren Leica geçtiğimiz günlerde Sofort isminde kamerasını tanıtmıştı. Polaroid’in Leica’ya cevabı gecikmesi ve yeni nesil şipşak fotoğraf makinesi olan dokunmatik ekranlı Snap Touch‘ı tanıttı. Snap Touch’ı diğer şipşak kameralardan farklı kılan özelliği elbette ki sahip olduğu 3.5 inç genişliğinde dokunmatik ekranla gelmesi. 720 ve 1080 piksel video kayıt yapabilme özelliğine de sahip olan Snap Touch’ın hafızası microSD kart ile 128 GB’a kadar yükseltilebiliyor. Snap Touch ayrıca 50.8 x 76.2 mm ebatında fotoğraflar basabiliyor. Snap Touch’da ayıca Bluetooth desteği de mevcut.

Snap Touch önümüzdeki aylarda satışa sunulacak ve fiyatı 180 dolar olacak. Cihazın ülkemize gelip gelmeyeceği ise bilinmiyor.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı