Prisma Video Filtre Uygulaması Geliyor

Sosyal medya üzerinden paylaşılan fotoğraflarda uygulanan filtreleme uygulaması olan Prisma, videolarınızı da filtrelemeniz için yeni güncellemesini yayınladı.

Sosyal medya platformlarında fotoğraf ve video paylaşmak en büyük zevkler arasında yer alıyor. Hele bir de güzel bir filtre uygulaması bulur da fotoğraflarınızı filtreleyip paylaşırsanız tadından yenmez. Son zamanların en sevilen filtre uygulaması ise kuşkusuz Prisma oldu.

Oldukça farklı ve birbirinden güzel filtreleri kullanıcılarına sunan Prisma, kısa sürede büyük ilgi görmeyi başardı. İlk olarak iOS kullanıcılarına dağıtılan Prisma uygulaması ardından kısa bir süre sonra Android için de geldi.

Prisma Artık Videolarınızı da Filtreleyecek

Fotoğraf filtreleri ile büyük ilgi gören uygulama yeniliklere doymuyor. Üzerine topladığı ilgiyi kesmeye hiç niyeti olmayan Prisma uygulaması videolarda da size destek olmak için harekete geçti. Prisma video filtreleme uygulamasının iOS kullanıcılarının beğenisine sunulduğu öğrenilirken, kısa bir süre sonra Android için de uygulamanın kullanılmaya başlayacağı bilgisi geldi.

Kullanıcılara bu yeni özellikle birlikte 9 farklı video filtreleme seçeneği sunulacak. Ancak bu kadarla kalmayı düşünmeyen uygulama, her hafta yeni bir video filtresini kullanıma açacak. Bakalım Prisma video filtreleme uygulaması ile neler ile karşılaşacağız.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı