Sharp’tan Yeni Telefon Ekran Tasarımı Geldi

Ürettiği ekranlarla büyük başarı elde eden Sharp, bu başarısını akıllı telefon ekranına da taşıdı. Sharp’ın tasarladığı Corner R isimli oval çerçevesiz ekran önümüzdeki yıllarda telefonları süsleyecek.

Ekran üretimi konusunda oldukça başarılı işler çıkaran ünlü marka Sharp, aynı başarısını telefon ekranına taşımayı başardı. Ekran teknolojisini her gün biraz daha ileri götürmeyi başaran Sharp, dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Sharp’ın yeni üretim ekranları büyük beğeni topladı. Herkesin oval ekranlı telefonların ne zaman çıkacağını düşündüğü şu günlerde Sharp ürettiği oval ekranlı telefon ekranı ile büyük ilgi görmeye başladı. Telefon ekranının oval olmasının yanı sıra bir de çerçevesiz olarak karşımıza çıkması ilgiyi bir kat daha arttırdı.

Çerçevesiz Oval Telefon Ekranı Üretti

Sharp tarafından üretilen bu yeni ekranın kısa bir süre içerisinde özellikle üst segmentli telefonlarda görülmesi bekleniyor. Ekranın özellikleri de göz doldurmaya yetiyor. 5.2 inçlik ekran aynı zamanda 1920 x 1080 çözünürlüğe sahip.

Ünlü markanın hazırlamayı düşündüğü ekranın adı Corner R. Free – Form teknolojisi kullanılarak üretilmesi beklenen ekranın şu anda konsept aşamasında olduğu gelen bilgiler arasında. Corner R isimli oval çerçevesiz ekran önümüzdeki yıllarda akıllı telefonlarda yerini alacak.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı