Siri İçin Ramazan Güncellemesi Yapıldı

23 Nisan tarihine özel bir şekilde yayınlamış olduğu reklam filmleri ile dikkatleri üstüne çekmeyi başaran Apple şirketi, şimdilerde de Ramazan Bayramı için özel bir güncelleme daha aldı.

Siri İçin Ramazan Güncellemesi Yapıldı
Siri İçin Ramazan Güncellemesi Yapıldı Mahmut Şahan
Bu içerik 1178 kez okundu.

23 Nisan tarihine özel bir şekilde yayınlamış olduğu reklam filmleri ile dikkatleri üstüne çekmeyi başaran Apple şirketi, şimdilerde de Ramazan Bayramı için özel bir güncelleme daha aldı. iOS tabanına sahip işletim sistemine ait sesli asistan Siri, yeni  gelmiş olan güncellemesi ile beraber çok daha keyifli bir durum almış oldu. Artık sizler ile bayram sohbeti de edebilecek olan Siri, bu haliyle ortaya  bir hayli ilginç sonuçları da çıkarabiliyor. Almış olduğu bu yeni güncelleme ile beraber pek çok soruya cevap verebilmekte olan Siri'ye 'bugün bayram mı?' şeklindeki soruyu yönelttiğinizde ise, 'evet bugün Ramazan Bayramı!'' İyi Bayramlar!'' şeklindeki yanıtı alıyorsunuz. Diyalogları değiştirerek Siri için 'Nerede o eski bayramlar' şeklindeki sorusunu sormuş olduğunuzda ise Siri sizlere fazlası ile komik ve de yerinde yanıtlar verebiliyor. Sorusunu bu şekilde soranlar ise; ''Deliye her günde bayram değil mi? Şaka!'' ile birlikte ''Sen daha o kadar çok yaşlanmadın ki?'', ''Demekki sende eskiden kapı kapı dolaşarak şeker toplayanlardansın.. Şanslıymışsın!' şeklinde çok ilginç cevaplar ile karşı karşıya kalabilmekte. 

Apple şirketi özellikle  de son dönemler içerisinde ülkemize daha fazla önem göstermeye başlamışken, bunu 23 Nisan tarihine özel bir şekilde hazırlatmış olduğu reklamlar ile daha ön plana çıkarmış idi. Diğer taraftan ise Apple şirketinin bu tipteki güncellemelere devam edip Türk asıllı kullanıcıların kalbinde kurmuş olduğu tahtı daha da sağlamlaştırmayı sürdürmesi bekleniliyor. 

apple siri ramazan bayramı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi