Stephen Hawking İlginç Açıklamalarda Bulundu

Ünlü fizikçi tarafından uzay bilimi ile ilgili önemli yeni teorilere yer verildi.

Dünyanın en ünlü fizikçilerinden birisi olan Stephen Hawking şu günlerde uzay teorileri üzerine bazı konuşamalarda bulundu.

Stephen Hawking’in Favori Yerleri isimli programında ünlü fizikçi yeni bazı konulara değindi. Stephen Hawking, uzaylıların varlığına inandığını, onların bizi bulmadan bizim onları bulmamız gerektiğini söyledi. Uzaylıların ırk olarak bizimle aslında iletişime geçmiş olabileceklerini ancak bizim teknolojik gelişimimizin yetersiz olması nedeniyle bu iletişimi anlayamamış olabileceğimizi söyledi.

DÜNYAYI YAĞMALAYABİLİRLER !

Hawking, dünyadaki yaşamın uzaydaki yaşama göre teknolojik olarak daha geride olabileceğini düşünüyor çünkü uzaylı ırkına ait bulguların insanlardan da önce söz konusu olduğunu iddia ediyor. Uzaylıların kendilerinden daha zeki olmasından endişe ettiğini söyleyen Hawking, bilim adamlarının uzay boşluğunda uzaylılar ile iletişime geçilebilmesi amacıyla çeşitli işaretler, izler bırakmalarını doğru bulmuyor. Hawking’e göre bu dünyamızın sonu olabilir çünkü uzaylılar bizden daha iyi durumdalarsa bizi sömürebilir, işgal edebilirler. Hawking bunu tıpkı zamanında Amerika kıtası keşfedildiğinde olanlara benzetiyor.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı