Xiaomi Mi Note 2 Çıkar Çıkmaz Rekor Kırdı!

Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi'nin geçtiğimiz hafta tanıtmış olduğu Xiaomi Mi Note 2 çıkar çıkmaz rekor kırdı. Xiaomi'nin 5.7 inç büyüklüğündeki phablet modelinin ilk üretilen modelleri tam 50 saniyeede tükendi. Mi Note 2 böylelikle Xiaomi tarihinde en hızlı satılan model oldu!

Son zamanlarda pek çok kullanıcı tarafından sevilen modeller üreten Xiaomi firması geçtiğimiz haftalarda yeni modellerini kullanıcılarla buluşturmuştu. Xiaomi’nin uzun süredir konuşulan akıllı telefonu Xiaomi Mi Note 2 daha çıkar çıkmaz Xiaomi’nin rekolarını alt üst etti.

Xiaomi Tarihinin En Çabuk Satılan Akıllı Telefonu! 

Xiaomi’nin bilindiği gibi tanıttığı her akıllı telefon kullanıcılar tarafından çok seviliyor. Xiaomi Mi 5’in rekorunu 50 saniye ile kıran Mi Note 2 Xiaomi Mi 5‘in rekorunu kırmış oldu. Xiaomi’nin bu yeni modeli olan Xiaomi Mi Note 2’yi satın almak isteyen kullanıcılar bir sonraki partinin dağıtılacağı tarih olan 8 Kasım’ı beklemek zorunda.

Tasarım Olarak Galaxy Note 7 İle Benzerlik Taşıyor!

Xiaomi’nin yeni Phablet modeli tasarımsal olarak Samsung’un patlayan Galaxy Note 7 modeliyle büyük oranda benzerlik taşıyor. Mi Note 2 ayrıca gücünü Snapdragon’un performans canavarı işlemcisi 821’den alıyor. 6 GB RAM ile desteklenen Mi Note 2‘de ayrıca 4070 mAh kapasiteli batarya ile geliyor. Mi Note 2’nin ayrıca düşük özelliklere sahip olan bir modeli daha bulunuyor. Xiaomi’nin yeni akıllı telefonu Mi Note 2 413 ve 487 dolardan kullanıcılarla buluşuyor. Son olarak Xiaomi’nin yeni akıllı telefonu parlak siyah ve gümüş renkleriyle kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı