Xiaomi Mi Note 2’nin Kavisli Olmayan Modeli Geliyor

Geçtiğimiz hafta tanıtımı yapılan Xiaomi Mi Note 2 bilindiği üzere kavisli bir ekran yapısıyla kullanıcıların karşısına çıktı. Yeni haberlere göre kavisli olmayan Mi Note 2 modeli de çok yakında gelecek.

Geçtiğimiz günlerde kavisli olarak akıllı telefon pazarına giriş yapan Xiaomi Mi Note 2 modelinin kavisli olmayan modelinin de çok yakında sürpriz bir şekilde kullanıcılara sunulacağının haberleri sızdırıldı. Kavisli ekranları tercih etmeyen kullanıcılarına güzel bir sürpriz olarak düşündüğü bu yenilik haberi hızla yayılmaya başlandı.

Patent için model numarasının Xiaomi 2015213 olduğu bu cihaz TENAA tarafından onaylandı. Kavisli olan Xiaomi Mi Note 2 modeli ile aynı özellikleri bulunduracak olan cihaz sadece farklı tasarım ile kendisini gösterecek.

Xiaomi Mi Note 2 Teknik Özellikler

5.7inç Full HD ekran bulunan cihaz Snapdragon 821 işlemcisinden gücünü alacak. 4GB ve 6GB seçenekleri ile gelecek olan model bu seçenekleri 64GB ve 128GB dahili depolama alanı ile destekleyecek. 22MP arka ve 8MP ön selfie kamerası bulunan Mi Note 2 modelinde 4000mAh batarya ile birlikte Android 6.0 Marshmallow işletim sistemi yer alacak.

Xiaomi firması kavisli olmayan düz ekran Mi Note 2 hakkında henüz resmi bir bilgi yayınlamadı. Ancak bu cihazın kısa zaman içinde kullanıcılara sunulması bekleniyor.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı