Amiral gemisi OnePlus 10 Ultra

Amiral gemisi OnePlus 10 Ultra
Amiral gemisi OnePlus 10 Ultra hande erol
Bu içerik 306 kez okundu.

Huawei’nin 2019 yılında ABD tarafından kara listeye alınması ve sektördeki ağırlığını kaybetmesinin ardından sahneye çıkan üreticilerden biri de OnePlus oldu. Şirket, amiral gemisi katili olarak lanse edilen modelleri ile sektörde boy gösterirken, diğer taraftan ürün ürün yelpazesini genişletmek için çalışmalarını sürdürüyor. 

İlerleyen dönemlerde tanıtılması beklenen OnePlus 10 Ultra’nın konsept tasarımı  Concept Creator ve LetsGoDigital tarafından ortaya çıkarıldı. Peki akıllı telefon, tasarım tarafında kullanıcılara neler sunacak?

Öncelikle söz konusu konsept tasarımının şirketin daha önce aldığı patentlerdeki çizimler ve cihazla ilgili ortaya atılan iddialar eşliğinde hazırlandığını belirtelim. Zira telefon, bambaşka bir tasarımla da kullanıcıların karşısına çıkabilir. 

OnePlus 10 Ultra, sol üst köşeye selfie kamerasının konumlandırıldığı yüksek ekran gövde oranına sahip bir panelle gelecek. Arka tarafta ise OnePlus 10 Pro’ya benzer şekilde dikdörtgen kamera kurulumuna sahip olacak. Öte yandan cihaz, 5x zoom yapabilecek. 

Bu söylentilerin doğru çıkması halinde OnePlus 10 Ultra’nın önümüzdeki aylarda tanıtılacak Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1+’dan güç alacağının söyleyebiliriz. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
3 aylık suyu kaldı
3 aylık suyu kaldı
Türk iş adamı Murat Türel’den dev yatırım!
Türk iş adamı Murat Türel’den dev yatırım!