Dünya Oyunlarında Derece Fırsatımız Var!

Dünya Oyunlarında Derece Fırsatımız Var!

Dünya Oyunlarında Derece Fırsatımız Var!
Dünya Oyunlarında Derece Fırsatımız Var! hande erol
Bu içerik 473 kez okundu.

Dünya Oyunlarında Derece Fırsatımız Var!

Ayşe Begüm Onbaşı aerobik milli jimnastikçisi olarak dünya şampiyonluğuna yükselmişti. Elde ettiği bu başarı ve bayrağımızı dalgalandırma onuruyla beraber adından çokça söz edilmişti. Bu yüzden ülkenin her bir tarafından tanınıyor. Hem jimnastik sevenlerin hem de tüm yurdun hayranlık duyduğu, başarılarını desteklediği bir isim olarak da öne çıkıyor. Son zamanlarda da hedefleri çok daha büyük. Dünya oyunları içerisinde büyük başarılarla öne çıkmayı istiyor. Bugüne kadar Dünya oyunlarına katılmamış bir ülke olarak ilk seferde yüksek başarılar hedefliyor. Heyecanının oldukça yüksek olduğunu anlatırken umudunu da belli ediyor.

Redbull sporcusu olarak bilinen ve Türk kadınının gururu olan Ayşe Begüm Onbaşı merak edilenleri cevaplıyor. DHA ile yaptığı özel açıklamalarında da ülkesine kazandırdığı bu guru için mutlu olduğunu söylüyor. Gelecek yılın da kendileri için oldukça yoğun olacağından bahsediyor. Üç tane dünya kupası ve bir tane dünya şampiyonası için hazırda bekliyor. Ayrıca dünya oyunlarında da hedefledikleri başarıyı elde etmeyi umuyor.

Ayşe Begüm Onbaşı Yeni Başarıların Hedefinde İlerliyor!

Olduğundan çok daha iyisini var etmeye çalışan Ayşe Begüm Onbaşı gelecek seçene için oldukça heyecanlı. Sakatlıkları ile ilgili yapılan tedavilerin tamamlandığını da bildirirken durumunun iyi olduğunu söylüyor. Seneye bomba gibi hazır olma planları içerisinde de şimdiden gelecek başarıların ayak seslerini duyuruyor. Yapılacak olan maçları sürekli olarak justın TV üzerinden takip edebiliyorsunuz. Hazırlanan banko maçlar için de doğru bir kaynaktan destek almanızda fayda var. Böylece yapılan iddia tahminleri için de güvenilir bilgilerle buluşursunuz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
3 aylık suyu kaldı
3 aylık suyu kaldı
Türk iş adamı Murat Türel’den dev yatırım!
Türk iş adamı Murat Türel’den dev yatırım!