Facebook Tekrardan Snapchat'ten Özellik Çaldı

Facebook isimli platform, Snapchat özelliklerini teker teker almaya devam etmekte.

Facebook Tekrardan Snapchat'ten Özellik Çaldı
Facebook Tekrardan Snapchat'ten Özellik Çaldı Mahmut Şahan
Bu içerik 2079 kez okundu.

Facebook isimli platform, Snapchat özelliklerini teker teker almaya devam etmekte. Firma daha öncesinde sahibi bulunduğu Instagram platformuna da ''Hikayeler'' isimli özelliğini getirmiş, sonrasında da aynısını Facebook platformuna taşımıştı. Şimdi ise Messenger platformu Snapchat sitesinin ''streak'' isimli özelliği de gelmekte.

Twitter platformu içerisinde ortaya çıkmış olan ve manşetten ekran görüntüsünü görebilecek olduğunuz üzere, Messenger platformunda her gün düzenli bir şekilde konuşmuş olduğunuz arkadaşlarınızın yanı sıra bir şimşek işareti belirmekte. Sunulmuş olan mesajda da ''Arkadaşın ile en az 2 gün üst üste konuştuğun zaman şimşek ikonunu görürsün. Bunu tutabilmek amacı ile onunla konuşmaya devam et'' şeklindeki ifadesine de açık bir şekilde yer verilmiş.

Bakalım Messenger isimli platformu içerisine bu özellik geldikten sonrasında kullanıcılar tarafından Snapchat platformunun yer aldığı gibi beğeni görecek mi. Hem Facebook platformu hem ise özellikle Instagram platformunun son olarak bu yeni Snapchat platformunun özelliğini bünyesine katmış olması, son dönem içerisinde uygulamanın kullanımı konusunda biraz düşmeye neden oldu. Fakat görünüşe bakılır ise Facebook platformunun durmaya hiç bir şekilde niyeti bulunmuyor. Facebook platformu instagram ile birlikte Snapchat platformu içerisinde yeralan özellikleri çalmayı da sürekli olarak devam ettiriyor. Bakalım Snapchat'in bu son özellik çalmasıyla alakalı açıklaması nasıl olacak

facebook snapchat instagram
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi