Huawei Aksesuarları Artık Arena Güvencesinde

Huawei Aksesuarları Artık Arena Güvencesinde

Huawei Aksesuarları Artık Arena Güvencesinde
Huawei Aksesuarları Artık Arena Güvencesinde Tugrul Demir
Bu içerik 1040 kez okundu.

 

 

 

7 Haziran, 2021 – İstanbul, Türkiye’nin en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Arena, dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon cihazı üreticisi şirketlerinden Huawei markasının aksesuar ürünlerinin satışına başlıyor. Geçtiğimiz günlerde anlaşma imzalayan iki şirkette satışta öne çıkan ürün, dünyada ilk olma özelliğini taşıyan Wi-fi 6 AX3.

Dünyada Bir İlk: Kablosuz Ağlarda Kablolu Ağ Hızı

Bilgisayar, tablet, telefon vb. akıllı cihazların sık kullanılmaya başlamasıyla internet hızları stabil kalmıyor. Huawei Wi-fi 6 AX3 gibi akılcı çözümler ile bayilerini buluşturmaya devam eden Arena, yenilikçi ürün segmentini her geçen gün daha da zenginleştiriyor.

2020 yılından sonra üretilen tüm cihazlarda Wi-fi 6 sistemi entegre bir yapıda bulunuyor. Covid dönemiyle birlikte dijital yaşam hız kesmeden büyürken, en önemli konulardan biri yüksek hızlı ağ kalitesi.

Yenilikçi Huawei Share özelliği ise akıllı telefonları basit bir dokunuşla cihaza bağlayarak, ticari ortamlardaki misafirlerin ağa kolayca bağlanmasına olanak sağlıyor. Bu sayede Huawei Wi-fi AX3 Router’ın olduğu bir eve gelen misafir, karmaşık wifi şifreleriyle uğraşmak zorunda da kalmıyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
3 aylık suyu kaldı
3 aylık suyu kaldı
Türk iş adamı Murat Türel’den dev yatırım!
Türk iş adamı Murat Türel’den dev yatırım!