Msi Mag B550 Tomahawk İnceleme

Msi Mag B550 Tomahawk İnceleme
Msi Mag B550 Tomahawk İnceleme hande erol

Msi Mag B550 Tomahawk İnceleme

 

Bilgisayarın en önemli donanımı olan anakartlar tüm diğer donanımların bir arada çalışmasını sağlar ve birbirleri aralarında iletişim kurmalarına yarar. Bir anakart ne kadar sağlam ve hızlı veri akışını desteklerde, diğer donanımların yüksek özelliklerini o kadar iyi kullanabilirsiniz. Msi mag b550 tomahawk da işte bu performanslı anakartlardan biridir.

Msi Mag B550 Tomahawk Özellikleri

 • Yongası: Amd am4 işlemci
 • DDR4 ve Sdram
 • 2 standart usb portu
 • 1 ps2 portu
 • 1 hdmi portu
 • 1 display portu
 • 2 usb 3.0 portu
 • 2 adet ethernet portu (2.5 G) - (1G)
 • 1 adet SS yüksek hız usb portu
 • 1 adet ss type-c portu
 • spdıf ses ve mikrofon çıkışları

Diğer Özellikleri

Core boost sistemi ile ekstra turbo hız özellikleri ile birlikte performansı üst düzeylerde verebilecek bir şekilde tasarlanan bir anakart. Altı katmanlı üretilen devre kartı ile hem daha dayanıklı hem de daha yüksek performanslı.

Ayrıca kalınlaştırılmış devre kartı daha hızlı ısı yalıtımına ve daha kararlı olmasını sağlıyor. En yüksek kalite seviyesinde elektronik parçalar kullanılarak üretilen anakartta dijital güç entegresi en zor koşullarda stabil çalışmaya devam edecek şekilde tasarlanmış.

Donanım dostu olan anakart, ekran kartının bükülme veya elektromanyetik olarak zarar görmesini engelleyen sistemlerle üretiliyor. Yine de her ihtimale karşı herhangi bir sorun yaşarsanız Msi Servis aracılığı ile yaşanılan tüm teknik sorunlarınıza anında çözüm bulabilirsiniz.

Yüksek hızda iletişim sağlayan anakart  2.5G gigabit lan teknolojisi kullanıyor. Böylelikle online ağlarda gecikme sorunu ortadan kalkıyor. Hem de turbo usb ve type-c portlarından kullanılan donanımlar ile hızınıza hız katabilirsiniz.

Termal çözümleri de harika iş çıkartmış. İşlemcilerin güçleri arttıkça daha çok ısınmalar meydana gelecektir. Tam da bunu düşünerek geliştirilmiş devre tasarımları ile genişletilmiş soğutma sistemleri tam güç kullanılmaya devam etmenize yardımcı oluyor.

Son olarak oyuncular için özellikle geliştirilmiş kasa özelleştirme imkanı ile bilgisayarınızı istediğin renk yapabilirsiniz. Anakart üzerindeki rgb ledler sayesinde tüm kasanın içine yansıyan renkler bilgisayara ayrı bir hava katacaktır. Tüm bu özelliklere rağmen bilgisayarınızda herhangi bir donanımda ya da yazılım olarak yaşayabileceğiniz teknik sorunlar için Msi Teknik Servisi sizler için her daim burada olacaktır. İyi bir msi kullanıcısı her zaman donanımlarının kıymetini bilir.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Girişimci Metin Akay İnanılmaz Değişimler programı ile gündemde
Girişimci Metin Akay İnanılmaz Değişimler programı ile gündemde
Boris Volfman: Türk tarımı ihracatta rekora koşuyor
Boris Volfman: Türk tarımı ihracatta rekora koşuyor