Sadettin Teksoy Stranger Things'in Fragmanı İçerisinde Gözüktü

Son senelerin en sevilen dizilerinden bir tanesi olmayı başarmış olan ve de ilk sezonu ile Netflix platformunun üyelerini adeta ekranları başına hapsetmeyi başarmış olan Stranger Things isimli dizi için 2 sezon da en sonunda gelio, çattı.

Sadettin Teksoy Stranger Things'in Fragmanı İçerisinde Gözüktü
Sadettin Teksoy Stranger Things'in Fragmanı İçerisinde Gözüktü
Bu içerik 1276 kez okundu.

Son senelerin en sevilen dizilerinden bir tanesi olmayı başarmış olan ve de ilk sezonu ile Netflix platformunun üyelerini adeta ekranları başına hapsetmeyi başarmış olan Stranger Things isimli dizi için 2 sezon da en sonunda gelio, çattı. Netflix Türkiye platformu ise dizinin reklamı ile ilgili çok ilginç ve de  bir o kadar eğlenceli çalışma hazırlıkları yapmaya da hiç bir şekilde ara vermeden devam etmekte.

Özellikle 1990’lı seneler içerisinde araştırma yapmakta olduğu şehir efsaneleri sayesinde büyük bir ün kazanmış olan Sadettin Teksoy, hazırlamış olduğu TV programları ile birlikte bizleri ülkemizde yer alan gizemlerin içine sürüklemekte idi. Artık hiç bir şekilde program yapmamakta olabilir ancak bu durum benzeyen konsepti işleyen ve de bir kasaba gizemine dayanmakta bulunan Stranger Things dizisi içerisinde görünmesine  de hiç bir şekilde engel değil.

Netfix Türkiye platformu ise bu eğlenceli durumdaki fragmanı şu sözler ile bizlere tanıtmakta;

''Hawkins içerisinde her şey git gide fazlası ile tuhaf bir hal almaya başlamıştır. Araştırmacı gazetecilerden biri olan Sadettin Teksoy, Hawkins içerisinde yaşanmakta olan bu gizemi çözmek amacı ile olay yerine doğru çok hızlı bir şekilde yola çıkar.”

sadettin teksoy netflix stranger things
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
3 aylık suyu kaldı
3 aylık suyu kaldı
Türk iş adamı Murat Türel’den dev yatırım!
Türk iş adamı Murat Türel’den dev yatırım!