Sertifikasyon Sırasında Sızıntı

Sertifikasyon Sırasında Sızıntı

Sertifikasyon Sırasında Sızıntı
Sertifikasyon Sırasında Sızıntı Tugrul Demir
Bu içerik 1257 kez okundu.

Microsoft'un Yeni Nesil Laptopları Görücüye Çıktı

2021 yılının başında piyasada olması beklenen Microsoft'un Surface laptop 4 ve Pro 8 cihazlarının görselleri çevrimiçi şekilde ortaya çıktı. Cihazın diğer sürümler ile aynı dış tasarıma sahip olduğu da netleşmiş oldu. Bunun yanında performansın artırılmasının üzerinde durulduğu kesinleşti. Yeni nesil bilgisayarlardan olan bu sürümlerin meraklıları ile paylaşılması firma tarafından resmi şekilde yapılmazken bilgi sızıntısı olduğu öne serildi.

İşlemci Farkı

Gelecek senenin ilk altı ayında çıkması beklenen Microsoft laptoplarının görselleri kesin şekilde öğrenildi. Tasarımsal değişim yoluna gidilmezken farklı şekilde işlemcisinin değiştirildiği bilgisi de paylaşıldı. 11. nesil Intel Cora işlemci kullanımı ve Intel XE GPU sayesinde alınması beklenen performansın daha da artacağı tahmin ediliyor.

Sertifikasyon Sırasında Sızıntı

Güney Kore menşeili olan firmanın görsel ve diğer ayrıntılarla alakalı bilgileri nasıl sızdırdığı da ortaya çıktı. Yeni bilgisayarların sertifikalarının alınması sırasında olduğu biliniyor. Ocak 2021 için piyasa tarihi olan laptopların AMD varyantlarının olacağına da kesin gözüyle bakılıyor.

Fazla Gizli ve Sessiz

Tasarım ve özellikleri nedeniyle ayrı bir hayran kitlesine sahip olan Surface serisinin yeni modellerinin fazlasıyla sessiz ve gizli bir şekilde piyasa ile buluşması bekleniyor. Renk olarak siyah ve beyaz seçeneklerin olacağı bilinirken firmanın ocak ayında resmi şekilde tanıtım yapacağı da verilen bilgiler arasında bulunuyor. Pazarlama faaliyetlerine yoğunluk verilecek dönemde ocak ayı oluyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
3 aylık suyu kaldı
3 aylık suyu kaldı
Türk iş adamı Murat Türel’den dev yatırım!
Türk iş adamı Murat Türel’den dev yatırım!