Google'dan Para Kazandıran Uygulama Müjdesi

Google'dan Para Kazandıran Uygulama Müjdesi

Google'dan Para Kazandıran Uygulama Müjdesi
Google'dan Para Kazandıran Uygulama Müjdesi Tugrul Demir
Bu içerik 526 kez okundu.

 

Görevlerin tamamlanması ve seviye atlanmaya dayanan oyunların ve uygulamaların sayısı her geçen gün daha da artarken bir yenisi de Google tarafından duyuruldu. Bu uygulamanın farkı ve dikkat çeken yönü ise gerçekten para kazandırıyor olmasıydı. Task Mate adı verilen uygulamada kullanıcılardan istenen görevleri tek tek ve başarıyla yerine getirmekti. Bir tek ülkede ve sınırlı sayıda kişi arasında denenen uygulamanın test aşamasında olduğu da bildirildi.

Anketlerden Sonra Task Mate

Google'ın en son duyurusunu yaptığı Ödüllü Anketler uygulaması sayesinde anketlerin doldurulmasına karşılık Google Play bakiyesi kazanılmasını sağlayan bir sistem ortaya çıkmıştı. Bir yenilik daha duyuran Google şimdi de Task Mate ile görevlerin yapılması halinde banka hesaplarına yatırılmak üzere gerçek para vermeye hazırlanıyor.

Deneme Aşamasında

Kullanıcıların görevleri yapması ve buna karşılık da bankaya veya dijital cüzdana ödeme yapılması bekleniyor. Görev grupları arasında farklı işlemler bulunuyor. Bunları yaparak yerel dile çevirme görevlerinden bile para kazanabiliyorsunuz.

Görevlerin Niteliği

Sözlü kelime öbeklerini yazarak kaydetmeniz veya İngilizce yazılmış bir sözcük öbeğini yerel dile çevirmeniz istenebiliyor. Bir başka kategori ise bir mağazanın veya hizmet veren bir kurumun fotoğrafını çekmek oluyor. Google sunduğu hizmetleri geliştirmek adına vereceğiniz emeklere ve iyileştirmelere karşılık ödeme yapmış oluyor. Bu sayede evden tamamladığınız görevlerin ücretine bakarak alıp almayacağınıza da karar veriyorsunuz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi